خرید الکمیکس - فروش ارز دیجیتال Alchemix  و قیمت لحظه ای ALCX

آلکمیکس

ALCX - Alchemix
15.86تتر
2.32%

قیمت آلکمیکس

908,778تومان
(30,904)

حجم معاملات آلکمیکس

1,001,564,551تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
912,216تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
867,522تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آلکمیکس

ارز دیجیتال ALCX رمز ارز بومی یک پلتفرم وام‌دهی غیرمتمرکز است که روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. پلتفرم آلکمیکس روش جدیدی برای بازپرداخت وام‌ها ارائه می‌کند. نحوه کار آلکمیکس به این صورت است که کاربران استیبل کوین‌ها را به عنوان وثیقه در پلتفرم سپرده‌گذاری می‌کنند. آلکمیکس آنها را توکنیزه کرده و در یرن فایننس YFI سپرده‌گذاری می‌کند. سپس سود به دست آمده از این کار برای بازپرداخت وام استفاده می‌شود. هرچه وثیقه مدت بیشتری سپرده‌گذاری شود، سود بیشتری خواهد داد و مقدار بیشتری از وام پس داده می‌شود. به عبارت دیگر، به مرور زمان وام به صورت خودکار پس داده می‌شود.

ارز دیجیتال آلکمیکس  Alchemix 

 

ارز دیجیتال ALCX ارز حاکمیتی پروتکل آلکمیکس است. اگر این رمز ارز را هولد کنید،‌ می‌توانید همراه دیگر هولدرها در مورد نحوه هزینه کردن سرمایه‌های سازمان غیر متمرکز خودگران (DAO) آلکمیکس تصمیم‌گیری کنید. همچنین رمز ارز ALCX را می‌توان در پروتکل آلکمیکس برای به دست آوردن سود بیشتر استیک کرد. استیبل کوین دای DAI رمز ارزی است که به عنوان وثیقه در خزانه‌های دای سپرده‌گذاری می‌شود. خزانه دائو آلکمیکس مقداری از سودهای به دست آمده از استیک استیبل کوین دای را دریافت می‌کند و ممکن است در آینده تصمیم بگیرد که مقداری از آن را بین هولدرهای ارز دیجیتال ALCX تقسیم شود.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال ALCX

 

آلکمیکس ALCX ارز دیجیتالی بدون سقف عرضه است که روی بلاک چین اتریوم راه‌اندازی شده است. رمز ارز آلکمیکس ALCX با قیمت ۳۴۸ دلار در سال ۲۰۲۱ وارد بازار شد و فوراْ‌ شروع به رشد کرد. حدود یک ماه بعد، قیمت رمز ارز ALCX با بیش از ۴۰۰٪ افزایش به ۲۰۰۰.۳ دلار رسید. پس از چندماه نوسان در این حوالی، آلکمیکس ALCX روندی نزولی را در پیش گرفت که قیمت آن را در ژوئن ۲۰۲۱ به زیر قیمت ورودی کاهش داد. با وجود اینکه ارز دیجیتال ALCX چند بار دیگر توانست به محدوده سبز نمودار خود بازگردد اما دوباره به زیر قیمت اولیه سقوط کرد. رمز ارز ALCX در سال ۲۰۲۲ سقوط بیشتری داشت و به کف قیمتی ۱۳.۶۲ دلار رسید.

خرید آلکمیکس

ارز دیجیتال آلکمیکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آلکمیکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آلکمیکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آلکمیکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آلکمیکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آلکمیکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آلکمیکس

فروش آلکمیکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آلکمیکس، مقدار آلکمیکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آلکمیکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آلکمیکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آلکمیکس

خرید و فروش آلکمیکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آلکمیکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آلکمیکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا آلکمیکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آلکمیکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آلکمیکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آلکمیکس

برای ذخیره آلکمیکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آلکمیکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آلکمیکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آلکمیکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آلکمیکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آلکمیکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آلکمیکس

قیمت آلکمیکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آلکمیکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آلکمیکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آلکمیکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آلکمیکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آلکمیکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آلکمیکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

توکن آلکمیکس (ALCX) چه کاربردهایی دارد؟

سپرده گذاری برای تامین نقدینگی: کاربران می‌توانند نقدینگی خود را در استخرهای نقدینگی در Alchemix سپرده گذاری کنند و به عنوان پاداش سهمی از کارمزد تراکنش‌ها را دریافت کنند. ضرب توکن‌های مرکب: کاربران می‌توانند دارایی‌های خود (یعنی ETH) را به عنوان وثیقه برای ضرب توکن‌های مصنوعی با ارزش یکسان با توکن اصلی در Alchemix (یعنی alETH) واریز کنند. حاکمیت: دارندگان توکن ALCX می توانند در رای گیری‌های پلتفرم شرکت کنند.

بهترین کیف پول برای نگهداری ALCX کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

از کجا آلکمیکس (ALCX) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، آلکمیکس (ALCX) بخرید.

زمان دریافت آلکمیکس (ALCX) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال آلکمیکس (ALCX) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، آلکمیکس (ALCX) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز آلکمیکس (ALCX) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت آلکمیکس (ALCX) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت آلکمیکس (ALCX) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت آلکمیکس (ALCX) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

رمز ارزهای مشابه آلکمیکس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه آلکمیکس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023