خرید ارز دیجیتال ای آی متا کلاب | فروش ارز دیجیتال AI Meta Club | قیمت لحظه‌ای AMC

ای آی متا کلاب

AMC - AI Meta Club
0.2495تتر
2.08%

قیمت ای آی متا کلاب

15,992تومان
(15,973)

حجم معاملات ای آی متا کلاب

3,508,536,210تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
16,332تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
13,287تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ای آی متا کلاب

پلتفرم غیرمتمرکز ارز دیجیتال ای آی متا کلاب، هوش مصنوعی و متاورس را با هم ترکیب می‌کند و تکنولوژی هوش مصنوعی را وارد دنیای متاورس کرده است. در این دنیای تازه کاربران می‌توانند در دنیای متاورس و به کمک هوش مصنوعی، از امکانات مختلفی استفاده کنند. کاربران در این اکوسیستم تازه می‌توانند دانش تازه‌ای نسبت به هوش مصنوعی به دست بیاورند و با همدیگر ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این با مشارکت خود در اکوسیستم و کمک به پیشرفت هرچه بیشتر تکنولوژی ای آی، پاداش ارز دیجیتال می‌گیرند. پلتفرم ارز دیجیتال ای آي متا کلاب به عنوان یک دائو یا سازمان غیرمتمرکز خودگردان روی پلتفرم لایه دوم اتریوم یعنی آربیتروم کار می‌کند. توکن بومی این پلتفرم با نماد AMC در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و سقف عرضه آن یک میلیارد توکن است. این توکن در ماه ژوئن سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید ای آی متا کلاب

ارز دیجیتال ای آی متا کلاب یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ای آی متا کلاب به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ای آی متا کلاب خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ای آی متا کلاب در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ای آی متا کلاب خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ای آی متا کلاب خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ای آی متا کلاب

فروش ای آی متا کلاب در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ای آی متا کلاب، مقدار ای آی متا کلاب مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ای آی متا کلاب در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ای آی متا کلاب در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ای آی متا کلاب

خرید و فروش ای آی متا کلاب در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ای آی متا کلاب خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ای آی متا کلاب به تتر، نیاز نیست که ابتدا ای آی متا کلاب خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ای آی متا کلاب خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ای آی متا کلاب بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ای آی متا کلاب

برای ذخیره ای آی متا کلاب، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ای آی متا کلاب شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ای آی متا کلاب مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ای آی متا کلاب است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ای آی متا کلاب نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ای آی متا کلاب خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ای آی متا کلاب

قیمت ای آی متا کلاب در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ای آی متا کلاب تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ای آی متا کلاب، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ای آی متا کلاب قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ای آی متا کلاب و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ای آی متا کلاب را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ای آی متا کلاب را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ای آی متا کلاب

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ای آی متا کلاب دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023