خرید ارز دیجیتال A3S Protocol | فروش ارز دیجیتال ای ۳۵ ای پروتکل | قیمت لحظه‌ای AA

ای ۳ اس پروتکل

AA - A3S Protocol
0.3944تتر
1.695%

قیمت ای ۳ اس پروتکل

19,838تومان
(6,613)

حجم معاملات ای ۳ اس پروتکل

3,290,861,343تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
20,396تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
19,445تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ای ۳ اس پروتکل

کالکشن کریپتوپانکس در سال ۲۰۱۷ اولین کالکشن ان اف تی را وارد بازار کرد و استاندارد تازه‌ای از توکن‌های اتریومی را معرفی کرد. این کار صنعت ان اف تی را به بازار معرفی کرد و کالکشن‌های بسیاری وارد معاملات شدند. با این حال مشکل بزرگ نقدینگی باعث کاهش حجم معاملات این بخش از بازار شده است. پلتفرم ای ۳۵ اس پروتکل A3S Protocol نوع تازه‌ای از ان اف تی‌ها را معرفی کرده است و ادعا دارد که آنها می‌توانند نقش مهمی در اکوسیستم ارزهای دیجیتال داشته باشند. این پلتفرم قراردادهای هوشمند را وارد ان اف تی‌های هوشمند می‌کند و آنها را به چیپ‌هایی مجازی تبدیل کرده است و کاربران با کنار هم گذاشتن آنها می‌توانند اپلیکیشن‌ها و قراردادهای شخصی‌سازی شده خود را بسازند. توکن بومی این پلتفرم با نماد AA در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و روی بلاک چین اتریوم قرار دارد. توکنومیک توکن AA به شکل زیر است:

  • ۰.۵ درصد به تیم توسعه دهنده اختصاص دارد
  • ۹.۵ درصد در خزانه نگهداری می‌شود
  • ۹۰ درصد در بازی‌ها مینت می‌شود
  • سقف عرضه آن یک میلیارد توکن است.

 

خرید ای ۳ اس پروتکل

ارز دیجیتال ای ۳ اس پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ای ۳ اس پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ای ۳ اس پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ای ۳ اس پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ای ۳ اس پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ای ۳ اس پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ای ۳ اس پروتکل

فروش ای ۳ اس پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ای ۳ اس پروتکل، مقدار ای ۳ اس پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ای ۳ اس پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ای ۳ اس پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ای ۳ اس پروتکل

خرید و فروش ای ۳ اس پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ای ۳ اس پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ای ۳ اس پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا ای ۳ اس پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ای ۳ اس پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ای ۳ اس پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ای ۳ اس پروتکل

برای ذخیره ای ۳ اس پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ای ۳ اس پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ای ۳ اس پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ای ۳ اس پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ای ۳ اس پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ای ۳ اس پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ای ۳ اس پروتکل

قیمت ای ۳ اس پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ای ۳ اس پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ای ۳ اس پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ای ۳ اس پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ای ۳ اس پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ای ۳ اس پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ای ۳ اس پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ای ۳ اس پروتکل

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ای ۳ اس پروتکل دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023