بیت برگ
تراست ولت
2 سال پیش

آموزش روند نصب کیف پول تراست ولت (Trust Wallet)

1 . برای نصب تراست‌والت اول باید مطمئن شیم کهvpn  روشنه؛ بعد وارد یکی از مرورگرها می‌شیم و عبارت تراست‌والت را به انگلیسی سرچ می‌کنیم، و بعد وارد سایت خود تراست‌والت می‌شیم.

2 . اگه گوشی ما اندرویده که روی گزینه اندروید می‌زنیم یا از Goolge Play دانلود میکنیم و بعد، گزینه بارگیری رو در پایین صفحه سمت چپ انتخاب می‌کنیم. فایل نصب تراست‌والت دانلود شد. فایل رو باز، و اون رو نصب می‌کنیم. اما اگه گوشی ما نسخه ios داشته باشه باید روی AppStore بزنیم. در صفحه جدید گزینه get رو انتخاب می‌کنیم تا فایل خودبه‌خود دانلود و نصب بشه.

3 . از این مرحله به بعد، دیگه فرقی نداره سیستم عامل گوشی چی باشه. وارد برنامه‌های گوشی می‌شیم و تراست‌والت رو اجرا می‌کنیم. البته برای کار کردن با تراست‌والت، باید یه کیف پول هم بسازیم؛ برای این کار، اول روی دکمهcreate a new wallet  می‌زنیم.

4 . در صفحه جدید، قوانین تراست‌والت ارائه می‌شه که باید اون رو قبول کنیم. بعد روی continue می‌زنیم تا وارد صفحه بعد بشیم. اینجا باید یه رمز ۶ رقمه برای تراست‌والت خودمون انتخاب کنیم. برای تایید، یه بار دیگه هم رمز رو وارد می‌کنیم.

5 . حالا در بالای صفحه اطلاع می‌ده در مرحله بعد، 12 کلمه می‌‎بینیم که می‌تونیم با استفاده از اونها کیف‌پول خودمون رو بازیابی کنیم. پایین صفحه هم نکات مهم امنیتی درباره کیف‌پول نوشته شده که باید همه اون‌ها رو قبول کنیم، و بعد کلید continue رو می‌زنیم.

6 . در این قسمت 12 کلمه که همون عبارات بازیابی کیف‌پول هستن، به ما نشون داده می‌شه. این 12 کلمه رو به ترتیب شماره یک جای امن یادداشت می‌کنیم. داشتن این ۱۲ کلمه در واقع دسترسی به کیف‌پوله؛ پس نباید اونها رو در اختیار کس دیگه‌ای قرار بدیم.

7 . حالا رویcontinue  می‌زنیم.

8 . در این قسمت، 12 کلمه رو به ترتیب شماره با دقت وارد می‌کنیم و بعد کلید DONE رو می‌زنیم. با این مراحل موفق شدیم تراست‌والت رو نصب کنیم و برای استفاده از اون یه کیف پول هم بسازیم. 

کیف_پول