0.3812 تتر -10.348٪
 • خرید:
  12,694 تومان
 • فروش:
  12,503 تومان
 • حجم بازار:
  0 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.3812 تتر
 • بالاترین :
  0.381200 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.381200 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.3812 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,300 تومان
کپی شد.

 ایلد گیلد گیمز چیست؟ آموزش خرید و فروش ایلد گیلد گیمز

درباره ایلد گیلد گیمز ایلد گیلد گیمز چیست؟

ایلد گیلد گیمز (Yield Guild Games) یک سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO) برای سرمایه گذاری در توکن‌های غیرمثلی (NFT) مورد استفاده در دنیای مجازی و بازی‌های مبتنی بر بلاکچین است. YGG ویژگی‌های مختلفی از جمله YGG Vaults و SubDAO را ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند با توکن YGG در پروتکل yield farming شرکت کنند، هزینه تراکنش‌های شبکه را بپردازند، در حاکمیت شبکه شرکت کنند و توکن‌های خود را در این پلتفرم استیک کنند.برای خرید و فروش ایلد گیلد گیمز کلیک کنید

تاریخچه قیمت ایلد گیلد گیمز

نمودار لحظه ای

خرید و فروش ایلد گیلد گیمز در بیت برگ

مراحل خرید و فروش ایلد گیلد گیمز در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش ایلد گیلد گیمز

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه ایلد گیلد گیمز یا ریال

در فرایند خرید و فروش ایلد گیلد گیمز چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Yield Guild Games در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید ایلد گیلد گیمز

خرید ایلد گیلد گیمز در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول ایلد گیلد گیمز

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت ایلد گیلد گیمز


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول ایلد گیلد گیمز خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول ایلد گیلد گیمز به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید ایلد گیلد گیمز احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Yield Guild Games در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش ایلد گیلد گیمز در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال ایلد گیلد گیمز و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش ایلد گیلد گیمز در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار ایلد گیلد گیمز مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس ایلد گیلد گیمز بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس ایلد گیلد گیمز بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Yield Guild Games در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش ایلد گیلد گیمز مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش ایلد گیلد گیمز به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره ایلد گیلد گیمز

توکن YGG چه کاربردهایی دارد؟

Yield farming: کاربران می‌توانند نقدینگی خود را در اختیار استخرهای تامین نقدینگی صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) دیگر (مانند SushiSwap) قرار دهند تا پاداش‌های استخراج نقدینگی و سهمی از کارمزد تراکنش‌های آن صرافی غیرمتمرکز را به دست آورند. سپرده گذاری (Staking): کاربران می‌توانند توکن‌های YGG را در استخرهای YGG استیک کنند و در ازای آن از بازی‌های موجود در در پلتفرم پاداش‌های توکن خود را دریافت کنند. بسته به نوع استخر نقدینگی، پاداش‌های توکن می‌تواند از توکن‌های YGG تا ETH یا استیبل کوین‌ها متفاوت باشد. حاکمیت: دارندگان توکن YGG می توانند رای دهند و در تصمیم گیری در YGG DAO شرکت کنند. کارمزد تراکنش: کاربران می‌توانند از توکن های YGG برای پرداخت خدمات در موجود در پلتفرم استفاده کنند.

بهترین کیف پول برای نگهداری YGG کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

از کجا ایلد گیلد گیمز (YGG) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ایلد گیلد گیمز (YGG) بخرید.

زمان دریافت ایلد گیلد گیمز (YGG) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال ایلد گیلد گیمز (YGG) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، ایلد گیلد گیمز (YGG) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز ایلد گیلد گیمز (YGG) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت ایلد گیلد گیمز (YGG) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت ایلد گیلد گیمز (YGG) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت ایلد گیلد گیمز (YGG) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.