10.8 تتر -0.917٪
 • خرید:
  400,680 تومان
 • فروش:
  395,280 تومان
 • حجم بازار:
  32,358,174,800 تومان
 • آخرین قیمت:
  10.8 تتر
 • بالاترین :
  10.800000 تتر
 • پایین‌ترین :
  10.800000 تتر
 • آخرین قیمت:
  10.8 تتر
 • محاسبه با تتر:
  37,100 تومان
کپی شد.

 رپد ان ایکس ام چیست؟ آموزش خرید و فروش رپد ان ایکس ام

درباره رپد ان ایکس ام رپد ان ایکس ام چیست؟

رپد ان ایکس ام با نماد WNXM یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. ادعا می شود که حقوق عضویت متقابل Nexus توسط توکن ها نشان داده می شود. همچنین ادعا می شود که از توکن ها می توان برای خرید پوشش و همچنین شرکت در ارزیابی ادعا ، ارزیابی ریسک و حاکمیت استفاده کرد.برای خرید و فروش رپد ان ایکس ام کلیک کنید

تاریخچه قیمت رپد ان ایکس ام

نمودار لحظه ای

خرید و فروش رپد ان ایکس ام در بیت برگ

مراحل خرید و فروش رپد ان ایکس ام در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش رپد ان ایکس ام

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه رپد ان ایکس ام یا ریال

در فرایند خرید و فروش رپد ان ایکس ام چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Wrapped NXM در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید رپد ان ایکس ام

خرید رپد ان ایکس ام در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول رپد ان ایکس ام

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت رپد ان ایکس ام


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول رپد ان ایکس ام خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول رپد ان ایکس ام به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید رپد ان ایکس ام احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Wrapped NXM در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش رپد ان ایکس ام در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال رپد ان ایکس ام و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش رپد ان ایکس ام در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار رپد ان ایکس ام مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس رپد ان ایکس ام بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس رپد ان ایکس ام بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Wrapped NXM در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش رپد ان ایکس ام مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش رپد ان ایکس ام به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره رپد ان ایکس ام

بهترین کیف پول برای نگهداری WNXM کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز WNXM را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا WNXM بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، WNXM بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.