0.1446 تتر -4.365٪
 • خرید:
  4,598 تومان
 • فروش:
  4,526 تومان
 • حجم بازار:
  24,018,381,531 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.1446 تتر
 • بالاترین :
  0.153900 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.143800 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.1446 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 یوتراست چیست؟ آموزش خرید و فروش یوتراست

درباره یوتراست یوتراست چیست؟

یوتراست با نماد UTK یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. Utrust پردازنده پرداخت است که بازرگانان را قادر می سازد علاوه بر ارزهای فیات ، ارزهای رمزپایه را نیز بپذیرند.برای خرید و فروش یوتراست کلیک کنید

تاریخچه قیمت یوتراست

نمودار لحظه ای

خرید و فروش یوتراست در بیت برگ

مراحل خرید و فروش یوتراست در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش یوتراست

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه یوتراست یا ریال

در فرایند خرید و فروش یوتراست چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Utrust در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید یوتراست

خرید یوتراست در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول یوتراست

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت یوتراست


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول یوتراست خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول یوتراست به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید یوتراست احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Utrust در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش یوتراست در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال یوتراست و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش یوتراست در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار یوتراست مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس یوتراست بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس یوتراست بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Utrust در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش یوتراست مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش یوتراست به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره یوتراست

بهترین کیف پول برای نگهداری UTK کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز UTK را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا UTK بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، UTK بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.