6.2382 تتر -12.160٪
 • خرید:
  206,484 تومان
 • فروش:
  203,365 تومان
 • حجم بازار:
  324,291,027,200 تومان
 • آخرین قیمت:
  6.2382 تتر
 • بالاترین :
  6.238200 تتر
 • پایین‌ترین :
  6.238200 تتر
 • آخرین قیمت:
  6.2382 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,100 تومان
کپی شد.

 یونیفای پروتکل چیست؟ آموزش خرید و فروش یونیفای پروتکل

درباره یونیفای پروتکل یونیفای پروتکل چیست؟

یونیفای پروتکل با نماد UNFI یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. پروتکل Unifi DAO گروهی از قراردادهای هوشمند غیر حضوری ، قابل همکاری ، غیرمتمرکز و چند زنجیره ای است که عناصر سازنده توسعه DeFi را فراهم می کند.برای خرید و فروش یونیفای پروتکل کلیک کنید

تاریخچه قیمت یونیفای پروتکل

نمودار لحظه ای

خرید و فروش یونیفای پروتکل در بیت برگ

مراحل خرید و فروش یونیفای پروتکل در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش یونیفای پروتکل

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه یونیفای پروتکل یا ریال

در فرایند خرید و فروش یونیفای پروتکل چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Unifi Protocol DAO در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید یونیفای پروتکل

خرید یونیفای پروتکل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول یونیفای پروتکل

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت یونیفای پروتکل


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول یونیفای پروتکل خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول یونیفای پروتکل به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید یونیفای پروتکل احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Unifi Protocol DAO در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش یونیفای پروتکل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال یونیفای پروتکل و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش یونیفای پروتکل در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار یونیفای پروتکل مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس یونیفای پروتکل بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس یونیفای پروتکل بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Unifi Protocol DAO در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش یونیفای پروتکل مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش یونیفای پروتکل به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره یونیفای پروتکل

بهترین کیف پول برای نگهداری UNFI کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز UNFI را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا UNFI بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، UNFI بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.