0.9998 تتر -0.01٪
 • خرید:
  31,794 تومان
 • فروش:
  31,294 تومان
 • حجم بازار:
  419,887,358,332 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.9998 تتر
 • بالاترین :
  1.000000 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.999700 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.9998 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 ترو یو اس دی چیست؟ آموزش خرید و فروش ترو یو اس دی

درباره ترو یو اس دی ترو یو اس دی چیست؟

 TrueUSD، یک استیبل کوین مبتنی بر بلاک چین است که با ارزش دلار آمریکا مرتبط است و توسط پلتفرم توکن سازی Trust Token ایجاد شده است. در سیستم TrueUSD، دلار آمریکا در حساب‌های بانکی چندین شرکت معتبری که قراردادهای امانی امضا کرده‌اند، نگهداری می‌شود، نه در حساب بانکی که توسط یک شرکت کنترل می‌شود. محتویات حساب سپرده مذکور توسط یک حسابدار شخص ثالث مستقل تأیید می شود که گزارش های تأیید ماهانه را منتشر می کند. زمانی که توکن‌ها در کیف پول قرار می‌گیرند، می‌توان توکن‌ها را به یک دوست منتقل کرد یا به عنوان پرداخت استفاده کرد و مزایای فیات (پایداری و اعتماد) را با ارزهای دیجیتال (کاهش کارمزد و زمان انتقال) ترکیب کرد. کاربر همچنین می‌تواند با ارسال توکن‌های TUSD به آدرس قرارداد هوشمند، دلارهای واقعی را بازخرید کند، که شرکت Trust را مطلع می‌کند و انتقال بانکی به حساب کاربر را آغاز می‌کند.برای خرید و فروش ترو یو اس دی کلیک کنید

تاریخچه قیمت ترو یو اس دی

نمودار لحظه ای

خرید و فروش ترو یو اس دی در بیت برگ

مراحل خرید و فروش ترو یو اس دی در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش ترو یو اس دی

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه ترو یو اس دی یا ریال

در فرایند خرید و فروش ترو یو اس دی چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش TrueUSD در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید ترو یو اس دی

خرید ترو یو اس دی در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول ترو یو اس دی

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت ترو یو اس دی


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول ترو یو اس دی خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول ترو یو اس دی به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید ترو یو اس دی احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید TrueUSD در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش ترو یو اس دی در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال ترو یو اس دی و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش ترو یو اس دی در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار ترو یو اس دی مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس ترو یو اس دی بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس ترو یو اس دی بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش TrueUSD در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش ترو یو اس دی مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش ترو یو اس دی به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره ترو یو اس دی

ترو یو اس دی چیست؟

ترو یو اس دی با نماد TUSD یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری TUSD کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز TUSD را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا TUSD بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، TUSD بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.