0.00372 تتر -5.409٪
 • خرید:
  123 تومان
 • فروش:
  121 تومان
 • حجم بازار:
  1,082,181,230,700 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.00372 تتر
 • بالاترین :
  0.003725 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.003725 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.00372 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,100 تومان
کپی شد.

 تروی چیست؟ آموزش خرید و فروش تروی

درباره تروی تروی چیست؟

تروی با نماد TROY یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP2 بر بستر بلاکچین BNB قرار دارد. تروی یک کارگزار برتر جهانی است که در تجارت رمزنگاری و مدیریت دارایی تخصص دارد. تروی خدمات کارگزاری رمزپایه ای را برای مشتریان مبتدی و معامله گران حرفه ای از جمله معاملات نقطه ای و حاشیه ای ، مشتقات ، داده ها ، حضانت ، وام و مشروط کردن در یک حساب واحد ارائه می دهد.برای خرید و فروش تروی کلیک کنید

تاریخچه قیمت تروی

نمودار لحظه ای

خرید و فروش تروی در بیت برگ

مراحل خرید و فروش تروی در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش تروی

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه تروی یا ریال

در فرایند خرید و فروش تروی چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش TROY در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید تروی

خرید تروی در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول تروی

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت تروی


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول تروی خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول تروی به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید تروی احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید TROY در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش تروی در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال تروی و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش تروی در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار تروی مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس تروی بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس تروی بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش TROY در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش تروی مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش تروی به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره تروی

تروی چیست؟

تروی با نماد TROY یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP2 بر بستر بلاکچین BNB قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری TROY کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز TROY را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا TROY بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، TROY بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.