17.41 تتر -7.786٪
 • خرید:
  541,451 تومان
 • فروش:
  532,746 تومان
 • حجم بازار:
  383,295,154,973 تومان
 • آخرین قیمت:
  17.41 تتر
 • بالاترین :
  19.310000 تتر
 • پایین‌ترین :
  16.820000 تتر
 • آخرین قیمت:
  17.41 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,100 تومان
کپی شد.

 تورنادو کش چیست؟ آموزش خرید و فروش تورنادو کش

درباره تورنادو کش تورنادو کش چیست؟

Tornado Cash یک راه حل غیرمتمرکز و غیرقابل ردیابی برای حفظ حریم خصوصی است که بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است. با شکستن پیوند زنجیره‌ای بین آدرس‌های مبدا و مقصد، حریم خصوصی تراکنش‌ها را بهبود می بخشد. تورنادو کش از یک قرارداد هوشمند استفاده میکند که سپرده‌های اتریوم و توکن‌های ERC-20 را برای این کار می‌پذیرد.برای خرید و فروش تورنادو کش کلیک کنید

تاریخچه قیمت تورنادو کش

نمودار لحظه ای

خرید و فروش تورنادو کش در بیت برگ

مراحل خرید و فروش تورنادو کش در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش تورنادو کش

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه تورنادو کش یا ریال

در فرایند خرید و فروش تورنادو کش چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش TornadoCash در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید تورنادو کش

خرید تورنادو کش در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول تورنادو کش

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت تورنادو کش


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول تورنادو کش خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول تورنادو کش به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید تورنادو کش احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید TornadoCash در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش تورنادو کش در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال تورنادو کش و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش تورنادو کش در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار تورنادو کش مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس تورنادو کش بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس تورنادو کش بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش TornadoCash در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش تورنادو کش مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش تورنادو کش به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره تورنادو کش

توکن تورنادو کش (Torn) چه کاربردی دارد؟

• حاکمیت: دارندگان توکن TORN می توانند تصمیمات حاکمیت شبکه را پیشنهاد داده و در مورد آن رأی دهند. • استخراج ناشناس: کاربران ممکن است استیبل کوین های اتریوم، wBTC و USD را روی پلتفرم سپرده گذاری کنند تا در طول زمان امتیازهای ناشناس را جمع کنند و در ازای این امتیازها توکن Torn دریافت کنند.

بهترین کیف پول برای نگهداری تورنادو کش (Torn) کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

از کجا تورنادو کش (TORN) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، تورنادو کش بخرید.

زمان دریافت تورنادو کش در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال تورنادو کش در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، تورنادو کش بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز تورنادو کش در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت تورنادو کش در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت تورنادو کش همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت تورنادو کش است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.