0.746 تتر 16.381٪
 • خرید:
  23,201 تومان
 • فروش:
  22,828 تومان
 • حجم بازار:
  639,718,384,924 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.746 تتر
 • بالاترین :
  0.980000 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.633000 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.746 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,100 تومان
کپی شد.

 توموچین چیست؟ آموزش خرید و فروش توموچین

درباره توموچین توموچین چیست؟

توموچین با نماد TOMO یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. توموچین یک بلاکچین مقیاس پذیر است که از طریق اجماع رأی گیری  (اثبات سهام) Proof-of-Stake تأمین می شود و بصورت تجاری توسط شرکت ها در سطح جهان استفاده می شود. توکن پروتکل که زیرساخت توموچین را حاکم و تنظیم می کند ، TOMO است.برای خرید و فروش توموچین کلیک کنید

تاریخچه قیمت توموچین

نمودار لحظه ای

خرید و فروش توموچین در بیت برگ

مراحل خرید و فروش توموچین در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش توموچین

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه توموچین یا ریال

در فرایند خرید و فروش توموچین چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش TomoChain در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید توموچین

خرید توموچین در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول توموچین

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت توموچین


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول توموچین خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول توموچین به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید توموچین احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید TomoChain در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش توموچین در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال توموچین و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش توموچین در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار توموچین مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس توموچین بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس توموچین بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش TomoChain در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش توموچین مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش توموچین به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره توموچین

توموچین چیست؟

توموچین با نماد TOMO یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است.

از کجا توموچین TOMO بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، TOMO بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.