2.634 تتر -8.255٪
 • خرید:
  83,761 تومان
 • فروش:
  82,444 تومان
 • حجم بازار:
  1,369,883,482,142 تومان
 • آخرین قیمت:
  2.634 تتر
 • بالاترین :
  2.893000 تتر
 • پایین‌ترین :
  2.606000 تتر
 • آخرین قیمت:
  2.634 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 تورچین چیست؟ آموزش خرید و فروش تورچین

درباره تورچین تورچین چیست؟

تورچین با نماد RUNE یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP2 بر بستر بلاکچین BNB قرار دارد. THORChain خود را به عنوان یک شبکه نقدینگی غیرمتمرکز توصیف می کند که به کاربران اجازه می دهد دارایی ها را فوراً با قیمت های بازار مقاوم در برابر دستکاری عوض کنند. مبادله از طریق مجموعه نقدینگی بین زنجیره ای کنترل نشده انجام می شود که به کاربران امکان می دهد دارایی های خود را برای بدست آوردن هزینه های معاملاتی در اختیار داشته باشند. معامله گران می توانند قیمت استخر را کنترل کرده و با انتخاب مجدد قیمت های عادلانه بازار درآمد کسب کنند. گزارش ها نشان می دهد که پروژه ها می توانند خزانه های آنها را به خطر اندازند تا نقدینگی عمیقی به نشانه های آنها بدهند.برای خرید و فروش تورچین کلیک کنید

تاریخچه قیمت تورچین

نمودار لحظه ای

خرید و فروش تورچین در بیت برگ

مراحل خرید و فروش تورچین در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش تورچین

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه تورچین یا ریال

در فرایند خرید و فروش تورچین چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش THORChain در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید تورچین

خرید تورچین در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول تورچین

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت تورچین


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول تورچین خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول تورچین به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید تورچین احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید THORChain در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش تورچین در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال تورچین و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش تورچین در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار تورچین مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس تورچین بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس تورچین بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش THORChain در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش تورچین مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش تورچین به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره تورچین

بهترین کیف پول برای نگهداری RUNE کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز RUNE را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا RUNE بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، RUNE بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.