1.0301 تتر -6.370٪
 • خرید:
  34,302 تومان
 • فروش:
  33,787 تومان
 • حجم بازار:
  2,611,148,637,600 تومان
 • آخرین قیمت:
  1.0301 تتر
 • بالاترین :
  1.030100 تتر
 • پایین‌ترین :
  1.030100 تتر
 • آخرین قیمت:
  1.0301 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,300 تومان
کپی شد.

 تتا چیست؟ آموزش خرید و فروش تتا

درباره تتا تتا چیست؟

تتا با نماد THETA یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. THETA توکن اصلی پروتکل تتا است. از THETA به عنوان یک نود اعتبار سنج یا نگهبان استفاده می شود و به بلوک تولید و حکمرانی پروتکل شبکه تتا کمک می کند. با ایجاد و اجرای یک گره ، کاربران مقدار متناسب از TFUEL جدید تولید شده را کسب می کنند. برای خرید و فروش تتا کلیک کنید

تاریخچه قیمت تتا

نمودار لحظه ای

خرید و فروش تتا در بیت برگ

مراحل خرید و فروش تتا در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش تتا

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه تتا یا ریال

در فرایند خرید و فروش تتا چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Theta در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید تتا

خرید تتا در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول تتا

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت تتا


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول تتا خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول تتا به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید تتا احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Theta در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش تتا در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال تتا و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش تتا در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار تتا مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس تتا بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس تتا بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Theta در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش تتا مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش تتا به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره تتا

تتا THETA چیست؟

تتا با نماد THETA یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است.

از کجا تتا THETA بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، THETA بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.