0.8291 تتر -8.214٪
 • خرید:
  27,609 تومان
 • فروش:
  27,194 تومان
 • حجم بازار:
  1,475,206,916,400 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.8291 تتر
 • بالاترین :
  0.829100 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.829100 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.8291 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,300 تومان
کپی شد.

 سندباکس چیست؟ آموزش خرید و فروش سندباکس

درباره سندباکس سندباکس چیست؟

سندباکس با نماد SAND یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. Sandbox ادعا می کند یک دنیای مجازی است که بازیکنان می توانند با استفاده از SAND ، توکن بهره مندی از این پلتفرم ، از تجربه های بازی خود در بلاک چین Ethereum بسازند ، مالک آن شوند و از آن درآمد کسب کنند.برای خرید و فروش سندباکس کلیک کنید

تاریخچه قیمت سندباکس

نمودار لحظه ای

خرید و فروش سندباکس در بیت برگ

مراحل خرید و فروش سندباکس در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش سندباکس

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه سندباکس یا ریال

در فرایند خرید و فروش سندباکس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش The Sandbox در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید سندباکس

خرید سندباکس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول سندباکس

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت سندباکس


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول سندباکس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول سندباکس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید سندباکس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید The Sandbox در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش سندباکس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال سندباکس و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش سندباکس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار سندباکس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس سندباکس بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس سندباکس بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش The Sandbox در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش سندباکس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش سندباکس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره سندباکس

بهترین کیف پول برای نگهداری SAND کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز SAND را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا SAND بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، SAND بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.