1.9594 تتر -8.831٪
 • خرید:
  62,309 تومان
 • فروش:
  61,329 تومان
 • حجم بازار:
  360,223,892,658 تومان
 • آخرین قیمت:
  1.9594 تتر
 • بالاترین :
  2.210000 تتر
 • پایین‌ترین :
  1.852900 تتر
 • آخرین قیمت:
  1.9594 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 لونا (ترا) چیست؟ آموزش خرید و فروش لونا (ترا)

درباره لونا (ترا) لونا (ترا) چیست؟

ترا با نماد LUNA یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. Terra یک پروتکل بلاکچین است که برای تأمین انرژی سیستم های پرداخت جهانی با ثبات قیمت ، از زنجیره های ثبات ثابت استفاده می کند. طبق سپیدنامه خود ، Terra ثبات قیمت و استقبال گسترده از ارزهای فیات را با مقاومت در برابر سانسور بیت کوین (BTC) ترکیب کرده و تسویه های سریع و مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد.برای خرید و فروش لونا (ترا) کلیک کنید

تاریخچه قیمت لونا (ترا)

نمودار لحظه ای

خرید و فروش لونا (ترا) در بیت برگ

مراحل خرید و فروش لونا (ترا) در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش لونا (ترا)

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه لونا (ترا) یا ریال

در فرایند خرید و فروش لونا (ترا) چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Terra در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید لونا (ترا)

خرید لونا (ترا) در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول لونا (ترا)

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت لونا (ترا)


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول لونا (ترا) خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول لونا (ترا) به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید لونا (ترا) احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Terra در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش لونا (ترا) در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال لونا (ترا) و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش لونا (ترا) در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار لونا (ترا) مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس لونا (ترا) بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس لونا (ترا) بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Terra در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش لونا (ترا) مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش لونا (ترا) به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره لونا (ترا)

از کجا LUNA بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، LUNA بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.