14.3862 تتر -11.290٪
 • خرید:
  479,060 تومان
 • فروش:
  471,867 تومان
 • حجم بازار:
  467,277,055,200 تومان
 • آخرین قیمت:
  14.3862 تتر
 • بالاترین :
  14.386200 تتر
 • پایین‌ترین :
  14.386200 تتر
 • آخرین قیمت:
  14.3862 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,300 تومان
کپی شد.

 تلور چیست؟ آموزش خرید و فروش تلور

درباره تلور تلور چیست؟

تلور با نماد TRB یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. Tellor (یک اوراکل غیرمتمرکز) که در تاریخ 01/08/2019 توسط تیم مستقر در ایالات متحده راه اندازی شد ، هدفش حل مشکل Oracle در Ethereum است.برای خرید و فروش تلور کلیک کنید

تاریخچه قیمت تلور

نمودار لحظه ای

خرید و فروش تلور در بیت برگ

مراحل خرید و فروش تلور در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش تلور

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه تلور یا ریال

در فرایند خرید و فروش تلور چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Tellor در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید تلور

خرید تلور در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول تلور

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت تلور


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول تلور خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول تلور به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید تلور احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Tellor در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش تلور در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال تلور و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش تلور در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار تلور مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس تلور بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس تلور بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Tellor در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش تلور مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش تلور به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره تلور

بهترین کیف پول برای نگهداری TRB کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز TRB را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا TRB بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، TRB بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.