0.1242 تتر -2.893٪
 • خرید:
  4,608 تومان
 • فروش:
  4,546 تومان
 • حجم بازار:
  0 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.1242 تتر
 • بالاترین :
  0.124200 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.124200 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.1242 تتر
 • محاسبه با تتر:
  37,100 تومان
کپی شد.

 سوپر ریر چیست؟ آموزش خرید و فروش سوپر ریر

درباره سوپر ریر سوپر ریر چیست؟

سوپرریر (RARE) یک بازار NFT برای جمع آوری و مبادله آثار هنری دیجیتال غیرمثلی (NFT) است. هر اثر هنری به طور واقعی توسط یک هنرمند در شبکه ایجاد می شود و به عنوان یک آیتم دیجیتالی قابل جمع آوری رمزنگاری شده است که می توانید آن را داشته باشید و مبادله کنید. RARE توکن حاکمیتی این پلتفرم است.برای خرید و فروش سوپر ریر کلیک کنید

تاریخچه قیمت سوپر ریر

نمودار لحظه ای

خرید و فروش سوپر ریر در بیت برگ

مراحل خرید و فروش سوپر ریر در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش سوپر ریر

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه سوپر ریر یا ریال

در فرایند خرید و فروش سوپر ریر چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش SuperRare در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید سوپر ریر

خرید سوپر ریر در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول سوپر ریر

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت سوپر ریر


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول سوپر ریر خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول سوپر ریر به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید سوپر ریر احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید SuperRare در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش سوپر ریر در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال سوپر ریر و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش سوپر ریر در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار سوپر ریر مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس سوپر ریر بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس سوپر ریر بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش SuperRare در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش سوپر ریر مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش سوپر ریر به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره سوپر ریر

بهترین کیف پول برای نگهداری RARE کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز RARE را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا RARE بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، RARE بخرید.

از کجا سوپرریر (RARE) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، سوپرریر (RARE) بخرید.

توکن RARE چه کاربردهایی دارد؟

فضاهای SuperRare: دارندگان توکن RARE می‌توانند هزینه‌های ایجاد فضاهای تعاملی بر بستر این پلتفرم را بپردازند. حضور هنرمندان: دارندگان توکن RARE می‌توانند با تایید هنرمندان مستقل پذیرفته شده در SuperRare، در این پلتفرم مشارکت کنند. خدمات کمک هزینه و سرمایه گذاری: دارندگان توکن RARE می‌توانند به ایجاد برنامه‌های کمک هزینه‌ای برای هنرمندان یا توسعه دهندگان رأی دهند و هزینه های موقت را تأیید کنند.

بهترین کیف پول برای نگهداری RARE کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

زمان دریافت سوپرریر (RARE) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال سوپرریر (RARE) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، سوپرریر (RARE) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز سوپرریر (RARE) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت سوپرریر (RARE) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت سوپرریر (RARE) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت سوپرریر (RARE) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.