0.6586 تتر -5.032٪
 • خرید:
  20,943 تومان
 • فروش:
  20,614 تومان
 • حجم بازار:
  131,200,347,080 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.6586 تتر
 • بالاترین :
  0.709400 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.647600 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.6586 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 استورج چیست؟ آموزش خرید و فروش استورج

درباره استورج استورج چیست؟

استورج با نماد STORJ یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. شبکه Storj (STORJ) قصد دارد فضای ذخیره سازی ابری توزیع شده امن و مقرون به صرفه را فراهم کند که مالکیت داده ها را به کاربر بازگرداند.برای خرید و فروش استورج کلیک کنید

تاریخچه قیمت استورج

نمودار لحظه ای

خرید و فروش استورج در بیت برگ

مراحل خرید و فروش استورج در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش استورج

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه استورج یا ریال

در فرایند خرید و فروش استورج چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Storj در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید استورج

خرید استورج در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول استورج

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت استورج


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول استورج خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول استورج به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید استورج احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Storj در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش استورج در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال استورج و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش استورج در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار استورج مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس استورج بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس استورج بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Storj در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش استورج مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش استورج به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره استورج

بهترین کیف پول برای نگهداری STORJ کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز STORJ را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا STORJ بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، STORJ بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.