0.03731 تتر -7.950٪
 • خرید:
  1,231 تومان
 • فروش:
  1,213 تومان
 • حجم بازار:
  799,937,325,000 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.03731 تتر
 • بالاترین :
  0.037310 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.037310 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.03731 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,000 تومان
کپی شد.

 اسکیل نتورک چیست؟ آموزش خرید و فروش اسکیل نتورک

درباره اسکیل نتورک اسکیل نتورک چیست؟

اسکیل نتورک با نماد SKL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. SKALE یک شبکه بلاک چین الاستیک منبع باز است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا به راحتی زنجیره های کاملا غیرمتمرکز با قابلیت تنظیم بسیار آسان را تهیه کنند.برای خرید و فروش اسکیل نتورک کلیک کنید

تاریخچه قیمت اسکیل نتورک

نمودار لحظه ای

خرید و فروش اسکیل نتورک در بیت برگ

مراحل خرید و فروش اسکیل نتورک در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش اسکیل نتورک

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه اسکیل نتورک یا ریال

در فرایند خرید و فروش اسکیل نتورک چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش SKALE Network در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید اسکیل نتورک

خرید اسکیل نتورک در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول اسکیل نتورک

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت اسکیل نتورک


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول اسکیل نتورک خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول اسکیل نتورک به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید اسکیل نتورک احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید SKALE Network در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش اسکیل نتورک در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال اسکیل نتورک و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش اسکیل نتورک در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار اسکیل نتورک مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس اسکیل نتورک بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس اسکیل نتورک بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش SKALE Network در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش اسکیل نتورک مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش اسکیل نتورک به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره اسکیل نتورک

بهترین کیف پول برای نگهداری SKL کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز SKL را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا SKL بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، SKL بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.