0.302 تتر 0.940٪
 • خرید:
  11,174 تومان
 • فروش:
  11,023 تومان
 • حجم بازار:
  680,122,493,000 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.302 تتر
 • بالاترین :
  0.302000 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.302000 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.302 تتر
 • محاسبه با تتر:
  37,000 تومان
کپی شد.

 سروم چیست؟ آموزش خرید و فروش سروم

درباره سروم سروم چیست؟

سروم با نماد SRM یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. سرم خود را به عنوان یک بورس غیر متمرکز مشتقات با معاملات بی اعتماد زنجیره ای توصیف می کند. پروژه سرم همکاری بین پلتفرم معاملات مشتقات متمرکز FTX و سولانا است. EcoSerum از پروژه های ساخته شده روی Serum پشتیبانی می کند.برای خرید و فروش سروم کلیک کنید

تاریخچه قیمت سروم

نمودار لحظه ای

خرید و فروش سروم در بیت برگ

مراحل خرید و فروش سروم در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش سروم

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه سروم یا ریال

در فرایند خرید و فروش سروم چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Serum در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید سروم

خرید سروم در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول سروم

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت سروم


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول سروم خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول سروم به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید سروم احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Serum در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش سروم در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال سروم و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش سروم در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار سروم مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس سروم بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس سروم بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Serum در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش سروم مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش سروم به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره سروم

بهترین کیف پول برای نگهداری SRM کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز SRM را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا SRM بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، SRM بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.