1.087 تتر -1.451٪
 • خرید:
  33,806 تومان
 • فروش:
  33,262 تومان
 • حجم بازار:
  133,696,643,903 تومان
 • آخرین قیمت:
  1.087 تتر
 • بالاترین :
  1.114000 تتر
 • پایین‌ترین :
  1.047000 تتر
 • آخرین قیمت:
  1.087 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,100 تومان
کپی شد.

 پرپچوال چیست؟ آموزش خرید و فروش پرپچوال

درباره پرپچوال پرپچوال چیست؟

پرپتوال  با نماد PERP در اواخر سال 2019 ، در اصل تحت عنوان پروتکل Strike، راه اندازی شد. پروتکل دائمی بر اساس طراحی بازار خودکار (AMM) با الهام از Uniswap ساخته شده است.برای خرید و فروش پرپچوال کلیک کنید

تاریخچه قیمت پرپچوال

نمودار لحظه ای

خرید و فروش پرپچوال در بیت برگ

مراحل خرید و فروش پرپچوال در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش پرپچوال

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه پرپچوال یا ریال

در فرایند خرید و فروش پرپچوال چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Perpetual Protocol در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید پرپچوال

خرید پرپچوال در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول پرپچوال

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت پرپچوال


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول پرپچوال خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول پرپچوال به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید پرپچوال احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Perpetual Protocol در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش پرپچوال در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال پرپچوال و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش پرپچوال در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار پرپچوال مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس پرپچوال بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس پرپچوال بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Perpetual Protocol در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش پرپچوال مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش پرپچوال به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره پرپچوال

بهترین کیف پول برای نگهداری PERP کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز PERP را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا PERP بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، PERP بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.