0.2098 تتر -3.318٪
 • خرید:
  6,672 تومان
 • فروش:
  6,567 تومان
 • حجم بازار:
  416,889,087,490 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.2098 تتر
 • بالاترین :
  0.237200 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.209400 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.2098 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 اوشن پروتکل چیست؟ آموزش خرید و فروش اوشن پروتکل

درباره اوشن پروتکل اوشن پروتکل چیست؟

اوشن پروتکل با نماد OCEAN یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. پروتکل Ocean یک اکوسیستم مبتنی بر بلاکچین است که به افراد و مشاغل اجازه می دهد تا با استفاده از داده های مبتنی بر ERC-20 به راحتی قفل ارزش داده های خود را باز کرده و از آن درآمد کسب کنند.برای خرید و فروش اوشن پروتکل کلیک کنید

تاریخچه قیمت اوشن پروتکل

نمودار لحظه ای

خرید و فروش اوشن پروتکل در بیت برگ

مراحل خرید و فروش اوشن پروتکل در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش اوشن پروتکل

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه اوشن پروتکل یا ریال

در فرایند خرید و فروش اوشن پروتکل چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Ocean Protocol در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید اوشن پروتکل

خرید اوشن پروتکل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول اوشن پروتکل

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت اوشن پروتکل


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول اوشن پروتکل خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول اوشن پروتکل به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید اوشن پروتکل احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Ocean Protocol در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش اوشن پروتکل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال اوشن پروتکل و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش اوشن پروتکل در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار اوشن پروتکل مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس اوشن پروتکل بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس اوشن پروتکل بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Ocean Protocol در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش اوشن پروتکل مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش اوشن پروتکل به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره اوشن پروتکل

بهترین کیف پول برای نگهداری OCEAN کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز OCEAN را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا OCEAN بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، OCEAN بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.