0.05644 تتر -8.138٪
 • خرید:
  1,863 تومان
 • فروش:
  1,834 تومان
 • حجم بازار:
  1,142,017,239,000 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.05644 تتر
 • بالاترین :
  0.056440 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.056440 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.05644 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,000 تومان
کپی شد.

 اوآیسیس نتورک چیست؟ آموزش خرید و فروش اوآیسیس نتورک

درباره اوآیسیس نتورک اوآیسیس نتورک چیست؟

اوآیسیس نتورک با نماد ROSE یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. شبکه Oasis که برای نسل بعدی بلاکچین طراحی شده است ، اولین پلتفرم بلاکچین با قابلیت حفظ حریم خصوصی برای امور مالی باز و اقتصاد داده ای مسئولانه است.برای خرید و فروش اوآیسیس نتورک کلیک کنید

تاریخچه قیمت اوآیسیس نتورک

نمودار لحظه ای

خرید و فروش اوآیسیس نتورک در بیت برگ

مراحل خرید و فروش اوآیسیس نتورک در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش اوآیسیس نتورک

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه اوآیسیس نتورک یا ریال

در فرایند خرید و فروش اوآیسیس نتورک چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Oasis Network در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید اوآیسیس نتورک

خرید اوآیسیس نتورک در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول اوآیسیس نتورک

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت اوآیسیس نتورک


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول اوآیسیس نتورک خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول اوآیسیس نتورک به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید اوآیسیس نتورک احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Oasis Network در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش اوآیسیس نتورک در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال اوآیسیس نتورک و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش اوآیسیس نتورک در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار اوآیسیس نتورک مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس اوآیسیس نتورک بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس اوآیسیس نتورک بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Oasis Network در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش اوآیسیس نتورک مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش اوآیسیس نتورک به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره اوآیسیس نتورک

از کجا ROSE بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ROSE بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.