156.1 تتر -6.359٪
 • خرید:
  4,963,980 تومان
 • فروش:
  4,885,930 تومان
 • حجم بازار:
  488,816,787,955 تومان
 • آخرین قیمت:
  156.1 تتر
 • بالاترین :
  172.000000 تتر
 • پایین‌ترین :
  154.000000 تتر
 • آخرین قیمت:
  156.1 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 مونرو چیست؟ آموزش خرید و فروش مونرو

درباره مونرو مونرو چیست؟

مونرو با نماد XMR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. مونرو یک ارز دیجیتال امن، خصوصی و پیگیر گریز است و از رمزنگاری مخصوصی برای اطمینان یافتن از اینکه تمامی تراکنش‌هایش غیر قابل رهگیری و پیگیر گریز باقی می‌ماند، استفاده می‌کند. در جهانی با شفافیت روزافزون، دلیل به وجود آمدن ارز دیجیتالی مانند مونرو و علاقه به آن را می‌توان درک کرد.برای خرید و فروش مونرو کلیک کنید

تاریخچه قیمت مونرو

نمودار لحظه ای

خرید و فروش مونرو در بیت برگ

مراحل خرید و فروش مونرو در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش مونرو

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه مونرو یا ریال

در فرایند خرید و فروش مونرو چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Monero در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید مونرو

خرید مونرو در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول مونرو

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت مونرو


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول مونرو خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول مونرو به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید مونرو احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Monero در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش مونرو در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال مونرو و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش مونرو در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار مونرو مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس مونرو بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس مونرو بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Monero در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش مونرو مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش مونرو به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره مونرو

مونرو XMR چیست؟

مونرو با نماد XMR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است.

بهترین کیف پول برای نگهداری مونرو XMR چیست؟

از بین کیف پول هایی که ارز XMR را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.