0.00556 تتر 2.749٪
 • خرید:
  207 تومان
 • فروش:
  204 تومان
 • حجم بازار:
  653,774,382,100 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.00556 تتر
 • بالاترین :
  0.005569 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.005569 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.00556 تتر
 • محاسبه با تتر:
  37,100 تومان
کپی شد.

 مین فریم چیست؟ آموزش خرید و فروش مین فریم

درباره مین فریم مین فریم چیست؟

مین فریم با نماد MFT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. مین‌فریم شبکه امدادی داده غیر متمرکز همتا به همتا است که به توسعه دهندگان امکان می دهد برنامه های web3 غیرقابل توقف ، غیرقابل کنترل و خصوصی را برای دنیای فردا ایجاد کنند.برای خرید و فروش مین فریم کلیک کنید

تاریخچه قیمت مین فریم

نمودار لحظه ای

خرید و فروش مین فریم در بیت برگ

مراحل خرید و فروش مین فریم در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش مین فریم

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه مین فریم یا ریال

در فرایند خرید و فروش مین فریم چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Mainframe در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید مین فریم

خرید مین فریم در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول مین فریم

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت مین فریم


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول مین فریم خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول مین فریم به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید مین فریم احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Mainframe در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش مین فریم در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال مین فریم و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش مین فریم در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار مین فریم مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس مین فریم بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس مین فریم بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Mainframe در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش مین فریم مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش مین فریم به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره مین فریم

مین فریم چیست؟

مین فریم با نماد MFT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری MFT کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز MFT را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا MFT بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، MFT بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.