0.02446 تتر -7.802٪
 • خرید:
  778 تومان
 • فروش:
  766 تومان
 • حجم بازار:
  23,273,295,064 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.02446 تتر
 • بالاترین :
  0.026530 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.024190 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.02446 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 آی آر آی اس نت چیست؟ آموزش خرید و فروش آی آر آی اس نت

درباره آی آر آی اس نت آی آر آی اس نت چیست؟

آی آر آی اس نت با نماد IRIS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. عرضه IRISnet در حال حاضر 2,004,211,353.0660665 با 942,315,990.8413614 در گردش است.برای خرید و فروش آی آر آی اس نت کلیک کنید

تاریخچه قیمت آی آر آی اس نت

نمودار لحظه ای

خرید و فروش آی آر آی اس نت در بیت برگ

مراحل خرید و فروش آی آر آی اس نت در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش آی آر آی اس نت

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه آی آر آی اس نت یا ریال

در فرایند خرید و فروش آی آر آی اس نت چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش IRISnet در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید آی آر آی اس نت

خرید آی آر آی اس نت در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول آی آر آی اس نت

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت آی آر آی اس نت


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول آی آر آی اس نت خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول آی آر آی اس نت به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید آی آر آی اس نت احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید IRISnet در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش آی آر آی اس نت در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال آی آر آی اس نت و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش آی آر آی اس نت در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار آی آر آی اس نت مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس آی آر آی اس نت بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس آی آر آی اس نت بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش IRISnet در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش آی آر آی اس نت مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش آی آر آی اس نت به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره آی آر آی اس نت

از کجا IRIS بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، IRIS بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.