0.03673 تتر 2.856٪
 • خرید:
  1,142 تومان
 • فروش:
  1,124 تومان
 • حجم بازار:
  104,037,674,078 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.03673 تتر
 • بالاترین :
  0.037010 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.035030 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.03673 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,100 تومان
کپی شد.

 آیوتکس چیست؟ آموزش خرید و فروش آیوتکس

درباره آیوتکس آیوتکس چیست؟

آیوتکس با نماد IOTX یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. آیوتکس بلاکچین غیرمتمرکز با تمرکز بر تکنولوژی اینترنت اشیاء است.برای خرید و فروش آیوتکس کلیک کنید

تاریخچه قیمت آیوتکس

نمودار لحظه ای

خرید و فروش آیوتکس در بیت برگ

مراحل خرید و فروش آیوتکس در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش آیوتکس

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه آیوتکس یا ریال

در فرایند خرید و فروش آیوتکس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش IoTeX در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید آیوتکس

خرید آیوتکس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول آیوتکس

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت آیوتکس


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول آیوتکس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول آیوتکس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید آیوتکس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید IoTeX در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش آیوتکس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال آیوتکس و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش آیوتکس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار آیوتکس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس آیوتکس بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس آیوتکس بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش IoTeX در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش آیوتکس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش آیوتکس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره آیوتکس

آیوتکسIoTeX چیست؟

آیوتکس با نماد IOTX یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. آیوتکس بلاکچین غیرمتمرکز با تمرکز بر تکنولوژی اینترنت اشیاء است.

از کجا IOTX بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، IOTX بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.