1.15399 تتر -9.914٪
 • خرید:
  38,082 تومان
 • فروش:
  37,505 تومان
 • حجم بازار:
  610,438,917,000 تومان
 • آخرین قیمت:
  1.15399 تتر
 • بالاترین :
  1.154000 تتر
 • پایین‌ترین :
  1.154000 تتر
 • آخرین قیمت:
  1.15399 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,000 تومان
کپی شد.

 آی اکسز آر ال سی چیست؟ آموزش خرید و فروش آی اکسز آر ال سی

درباره آی اکسز آر ال سی آی اکسز آر ال سی چیست؟

آی اکسز آر ال سی با نماد RLC یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. iExec ادعا می کند که اولین بازار غیرمتمرکز منابع رایانش ابری را توسعه داده است. فناوری Blockchain برای سازماندهی شبکه ای از بازار استفاده می شود که در آن کاربران می توانند از قدرت محاسبات ، برنامه ها و مجموعه داده های خود کسب درآمد کنند. گزارش شده است که iExec با فراهم کردن دسترسی درخواستی به منابع رایانش ابری ، می تواند از برنامه های فشرده محاسباتی در زمینه هایی مانند هوش مصنوعی ، داده های بزرگ ، مراقبت های بهداشتی ، ارائه یا FinTech پشتیبانی کند.برای خرید و فروش آی اکسز آر ال سی کلیک کنید

تاریخچه قیمت آی اکسز آر ال سی

نمودار لحظه ای

خرید و فروش آی اکسز آر ال سی در بیت برگ

مراحل خرید و فروش آی اکسز آر ال سی در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش آی اکسز آر ال سی

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه آی اکسز آر ال سی یا ریال

در فرایند خرید و فروش آی اکسز آر ال سی چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش iExecRLC در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید آی اکسز آر ال سی

خرید آی اکسز آر ال سی در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول آی اکسز آر ال سی

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت آی اکسز آر ال سی


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول آی اکسز آر ال سی خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول آی اکسز آر ال سی به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید آی اکسز آر ال سی احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید iExecRLC در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش آی اکسز آر ال سی در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال آی اکسز آر ال سی و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش آی اکسز آر ال سی در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار آی اکسز آر ال سی مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس آی اکسز آر ال سی بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس آی اکسز آر ال سی بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش iExecRLC در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش آی اکسز آر ال سی مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش آی اکسز آر ال سی به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره آی اکسز آر ال سی

آی اکسز RLCچیست؟

آی اکسز آر ال سی با نماد RLC یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری RLC کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز RLC را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا RLC بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، RLC بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.