8.38 تتر -9.405٪
 • خرید:
  266,484 تومان
 • فروش:
  262,294 تومان
 • حجم بازار:
  230,837,765,018 تومان
 • آخرین قیمت:
  8.38 تتر
 • بالاترین :
  9.430000 تتر
 • پایین‌ترین :
  8.230000 تتر
 • آخرین قیمت:
  8.38 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 هلیوم چیست؟ آموزش خرید و فروش هلیوم

درباره هلیوم هلیوم چیست؟

هلیوم با نماد HNT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. هلیم (HNT) یک شبکه غیر متمرکز با بلاکچین برای دستگاه های اینترنت اشیا (اینترنت اشیا) است.برای خرید و فروش هلیوم کلیک کنید

تاریخچه قیمت هلیوم

نمودار لحظه ای

خرید و فروش هلیوم در بیت برگ

مراحل خرید و فروش هلیوم در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش هلیوم

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه هلیوم یا ریال

در فرایند خرید و فروش هلیوم چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Helium در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید هلیوم

خرید هلیوم در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول هلیوم

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت هلیوم


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول هلیوم خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول هلیوم به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید هلیوم احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Helium در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش هلیوم در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال هلیوم و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش هلیوم در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار هلیوم مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس هلیوم بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس هلیوم بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Helium در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش هلیوم مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش هلیوم به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره هلیوم

از کجا هلیوم بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، هلیوم بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.