0.0641 تتر 1.585٪
 • خرید:
  2,378 تومان
 • فروش:
  2,346 تومان
 • حجم بازار:
  1,812,061,573,000 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.0641 تتر
 • بالاترین :
  0.064100 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.064100 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.0641 تتر
 • محاسبه با تتر:
  37,100 تومان
کپی شد.

 گراف توکن چیست؟ آموزش خرید و فروش گراف توکن

درباره گراف توکن گراف توکن چیست؟

دی گراف با نماد GRT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. Graph یک پروتکل نمایه سازی برای پرس و جو از داده ها برای شبکه هایی مانند Ethereum و IPFS است ، که به بسیاری از برنامه ها در DeFi و اکوسیستم گسترده تر Web3 نیرو می بخشد.برای خرید و فروش گراف توکن کلیک کنید

تاریخچه قیمت گراف توکن

نمودار لحظه ای

خرید و فروش گراف توکن در بیت برگ

مراحل خرید و فروش گراف توکن در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش گراف توکن

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه گراف توکن یا ریال

در فرایند خرید و فروش گراف توکن چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Graph token در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید گراف توکن

خرید گراف توکن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول گراف توکن

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت گراف توکن


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول گراف توکن خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول گراف توکن به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید گراف توکن احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Graph token در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش گراف توکن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال گراف توکن و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش گراف توکن در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار گراف توکن مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس گراف توکن بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس گراف توکن بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Graph token در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش گراف توکن مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش گراف توکن به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره گراف توکن

بهترین کیف پول برای نگهداری GRT کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز GRT را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا GRT بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، GRT بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.