7.94 تتر -8.525٪
 • خرید:
  252,492 تومان
 • فروش:
  248,522 تومان
 • حجم بازار:
  2,825,041,728,360 تومان
 • آخرین قیمت:
  7.94 تتر
 • بالاترین :
  8.840000 تتر
 • پایین‌ترین :
  7.710000 تتر
 • آخرین قیمت:
  7.94 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 فایل کوین چیست؟ آموزش خرید و فروش فایل کوین

درباره فایل کوین فایل کوین چیست؟

فایل کوین با نماد FIL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. Filecoin یک سیستم ذخیره سازی غیرمتمرکز است که هدف آن "ذخیره مهمترین اطلاعات بشری" است. این پروژه در سال 2017 با عرضه اولیه سکه (ICO) 205 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرد و در ابتدا تاریخ راه اندازی اواسط سال 2019 را برنامه ریزی کرد. با این حال ، تاریخ راه اندازی شبکه اصلی Filecoin تا بلوک 148،888 ، که در اواسط اکتبر سال 2020 انتظار می رود ، عقب مانده است.برای خرید و فروش فایل کوین کلیک کنید

تاریخچه قیمت فایل کوین

نمودار لحظه ای

خرید و فروش فایل کوین در بیت برگ

مراحل خرید و فروش فایل کوین در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش فایل کوین

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه فایل کوین یا ریال

در فرایند خرید و فروش فایل کوین چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Filecoin در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید فایل کوین

خرید فایل کوین در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول فایل کوین

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت فایل کوین


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول فایل کوین خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول فایل کوین به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید فایل کوین احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Filecoin در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش فایل کوین در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال فایل کوین و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش فایل کوین در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار فایل کوین مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس فایل کوین بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس فایل کوین بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Filecoin در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش فایل کوین مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش فایل کوین به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره فایل کوین

بهترین کیف پول برای نگهداری FIL کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز FIL را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا FIL بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، FIL بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.