16.39 تتر -0.667٪
 • خرید:
  509,729 تومان
 • فروش:
  501,534 تومان
 • حجم بازار:
  564,200,974,053 تومان
 • آخرین قیمت:
  16.39 تتر
 • بالاترین :
  16.820000 تتر
 • پایین‌ترین :
  15.720000 تتر
 • آخرین قیمت:
  16.39 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,100 تومان
کپی شد.

 ENS چیست؟ آموزش خرید و فروش ENS

درباره ENS ENS چیست؟

Ethereum Name Service (ENS) یک سیستم نامگذاری توزیع شده، باز و قابل توسعه است که بر اساس بلاک چین اتریوم است. ENS آدرس های اتریوم قابل خواندن توسط انسان مانند bitbarg.eth را به کدهای الفبایی قابل خواندن توسط ماشین (سیستم‌های رایانه‌ای) که از کیف پول‌هایی مانند Metamask می‌شناسید تبدیل می کند.برای خرید و فروش ENS کلیک کنید

تاریخچه قیمت ENS

نمودار لحظه ای

خرید و فروش ENS در بیت برگ

مراحل خرید و فروش ENS در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش ENS

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه ENS یا ریال

در فرایند خرید و فروش ENS چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Ethereum Name Service در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید ENS

خرید ENS در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول ENS

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت ENS


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول ENS خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول ENS به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید ENS احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Ethereum Name Service در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش ENS در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال ENS و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش ENS در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار ENS مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس ENS بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس ENS بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Ethereum Name Service در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش ENS مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش ENS به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره ENS

از کجا اتریوم نیم سرویس (ENS) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرآیند خرید در بیت برگ، اتریوم نیم سرویس بخرید.

زمان دریافت اتریوم نیم سرویس (ENS) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال اتریوم نیم سرویس در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، اتریوم نیم سرویس بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز اتریوم نیم سرویس در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت اتریوم نیم سرویس (ENS) در بیت برگ چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت اتریوم نیم سرویس همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت اتریوم نیم سرویس است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

هدف پروژه اتریوم نیم سرویس (ENS) چیست؟

هدف اتریوم نیم سرویس (ENS) این است که دسترسی و ارتباط مبتنی بر شبکه اتریوم را برای انسان آسان‌تر کند مشابه اینکه چگونه سرویس نام دامنه اینترنت، اینترنت را قابل دسترس‌تر می‌کند. مانند پروتکل DNS، پروژه ENS نیز از سیستمی از نام‌های سلسله مراتبی جداشده با نقطه به نام دامنه استفاده می‌کند که صاحبان دامنه به طور کامل زیر دامنه‌های خود را کنترل می‌کنند.

بهترین کیف پول برای نگهداری اتریوم نیم سرویس (ENS) کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.