0.661 تتر -5.029٪
 • خرید:
  21,020 تومان
 • فروش:
  20,689 تومان
 • حجم بازار:
  225,324,215,472 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.661 تتر
 • بالاترین :
  0.709000 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.651000 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.661 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 انجین کوین چیست؟ آموزش خرید و فروش انجین کوین

درباره انجین کوین انجین کوین چیست؟

انجین کوین با نماد ENJ یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. انجین کوین (Enjin) یک پلتفرم ارز دیجیتال و blockchain است که برای صنعت بازی‌های ویدیویی طراحی شده است. این پلتفرم در بلاک چین اتریوم توسط Enjin ساخته شده است. شرکت انجین به بیش از 20 میلیون گیمر کمک می‌کند تا به ایجاد انجمن‌ها و اجتماعات پیرامون بازی‌های مورد علاقه خود بپردازند. انجین کوین (Enjin) این بستر موجود را به موتور توسعه بازی‌های ویدیویی blockchain نیز گسترش می‌دهد.برای خرید و فروش انجین کوین کلیک کنید

تاریخچه قیمت انجین کوین

نمودار لحظه ای

خرید و فروش انجین کوین در بیت برگ

مراحل خرید و فروش انجین کوین در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش انجین کوین

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه انجین کوین یا ریال

در فرایند خرید و فروش انجین کوین چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Enjin Coin در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید انجین کوین

خرید انجین کوین در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول انجین کوین

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت انجین کوین


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول انجین کوین خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول انجین کوین به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید انجین کوین احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Enjin Coin در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش انجین کوین در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال انجین کوین و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش انجین کوین در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار انجین کوین مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس انجین کوین بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس انجین کوین بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Enjin Coin در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش انجین کوین مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش انجین کوین به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره انجین کوین

انجین کوین چیست؟

انجین کوین با نماد ENJ یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری ENJ کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز ENJ را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا ENJ بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ENJ بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.