0 تتر 0.000٪
 • خرید:
  0 تومان
 • فروش:
  0 تومان
 • حجم بازار:
  0 تومان
 • آخرین قیمت:
  0 تتر
 • بالاترین :
  0.000000 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.000000 تتر
 • آخرین قیمت:
  0 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,000 تومان
کپی شد.

 الیپسیس چیست؟ آموزش خرید و فروش الیپسیس

درباره الیپسیس الیپسیس چیست؟

الیپسیس با نماد EPS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP20 بر بستر بلاکچین Binance Smart Chain قرار دارد.برای خرید و فروش الیپسیس کلیک کنید

تاریخچه قیمت الیپسیس

نمودار لحظه ای

خرید و فروش الیپسیس در بیت برگ

مراحل خرید و فروش الیپسیس در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش الیپسیس

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه الیپسیس یا ریال

در فرایند خرید و فروش الیپسیس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Ellipsis در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید الیپسیس

خرید الیپسیس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول الیپسیس

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت الیپسیس


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول الیپسیس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول الیپسیس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید الیپسیس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Ellipsis در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش الیپسیس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال الیپسیس و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش الیپسیس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار الیپسیس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس الیپسیس بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس الیپسیس بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Ellipsis در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش الیپسیس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش الیپسیس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره الیپسیس

بهترین کیف پول برای نگهداری EPS کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز EPS را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا EPS بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، EPS بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.