0.0416 تتر -7.143٪
 • خرید:
  1,377 تومان
 • فروش:
  1,356 تومان
 • حجم بازار:
  69,761,096,600 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.0416 تتر
 • بالاترین :
  0.041600 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.041600 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.0416 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,100 تومان
کپی شد.

 دیستریکت زیرو ایکس چیست؟ آموزش خرید و فروش دیستریکت زیرو ایکس

درباره دیستریکت زیرو ایکس دیستریکت زیرو ایکس چیست؟

دیستریکت زیرو ایکس با نماد DNT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. با عنوان "شبکه ای از بازارها و جوامع غیرمتمرکز" ، دیستریکت زیرو ایکس پلتفرمی است که به کاربران امکان می دهد تا به راحتی سیستم عامل های غیرمتمرکز خود را که توسط یک ساختار خودمختار غیرمتمرکز (DAO) اداره می شود ، راه اندازی کنند.برای خرید و فروش دیستریکت زیرو ایکس کلیک کنید

تاریخچه قیمت دیستریکت زیرو ایکس

نمودار لحظه ای

خرید و فروش دیستریکت زیرو ایکس در بیت برگ

مراحل خرید و فروش دیستریکت زیرو ایکس در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش دیستریکت زیرو ایکس

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه دیستریکت زیرو ایکس یا ریال

در فرایند خرید و فروش دیستریکت زیرو ایکس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش district0x در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید دیستریکت زیرو ایکس

خرید دیستریکت زیرو ایکس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول دیستریکت زیرو ایکس

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت دیستریکت زیرو ایکس


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول دیستریکت زیرو ایکس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول دیستریکت زیرو ایکس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید دیستریکت زیرو ایکس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید district0x در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش دیستریکت زیرو ایکس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال دیستریکت زیرو ایکس و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش دیستریکت زیرو ایکس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار دیستریکت زیرو ایکس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس دیستریکت زیرو ایکس بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس دیستریکت زیرو ایکس بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش district0x در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش دیستریکت زیرو ایکس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش دیستریکت زیرو ایکس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره دیستریکت زیرو ایکس

بهترین کیف پول برای نگهداری DNT کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز DNT را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا DNT بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، DNT بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.