24.6 تتر -4.651٪
 • خرید:
  819,180 تومان
 • فروش:
  806,880 تومان
 • حجم بازار:
  61,337,834,100 تومان
 • آخرین قیمت:
  24.6 تتر
 • بالاترین :
  24.600000 تتر
 • پایین‌ترین :
  24.600000 تتر
 • آخرین قیمت:
  24.6 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,300 تومان
کپی شد.

 دکرد چیست؟ آموزش خرید و فروش دکرد

درباره دکرد دکرد چیست؟

دکرد با نماد DCR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. Decred یک ارز رمزنگاری شده با هدف مدیریت جامعه است که با هدف ایجاد یک ذخیره ارزش بلندمدت برتر طراحی شده است.برای خرید و فروش دکرد کلیک کنید

تاریخچه قیمت دکرد

نمودار لحظه ای

خرید و فروش دکرد در بیت برگ

مراحل خرید و فروش دکرد در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش دکرد

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه دکرد یا ریال

در فرایند خرید و فروش دکرد چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Decred در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید دکرد

خرید دکرد در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول دکرد

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت دکرد


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول دکرد خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول دکرد به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید دکرد احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Decred در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش دکرد در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال دکرد و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش دکرد در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار دکرد مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس دکرد بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس دکرد بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Decred در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش دکرد مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش دکرد به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره دکرد

از کجا DCR بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، DCR بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.