0.00768 تتر -3.759٪
 • خرید:
  244 تومان
 • فروش:
  240 تومان
 • حجم بازار:
  21,920,129,505 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.00768 تتر
 • بالاترین :
  0.008040 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.007580 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.00768 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 کانتنت اواس چیست؟ آموزش خرید و فروش کانتنت اواس

درباره کانتنت اواس کانتنت اواس چیست؟

کانتنت او اس با نماد COS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP2 بر بستر بلاکچین BNB قرار دارد. کانتنت او‌اس یک پروتکل بلاکچین است که هدف آن ایجاد پایه و اساس یک اکوسیستم محتوای دیجیتالی غیرمتمرکز است که به همه اعضا ، از جمله سازندگان ، مصرف کنندگان و تبلیغ کنندگان ، قدرت می بخشد تا برای کمک های خود جبران خسارت کنند. کانتنت او‌اس همچنین در نظر دارد خود را بعنوان اتریوم آینده محتوای دیجیتالی تأسیس کند و انواع و اقسام DApps را بپذیرد.برای خرید و فروش کانتنت اواس کلیک کنید

تاریخچه قیمت کانتنت اواس

نمودار لحظه ای

خرید و فروش کانتنت اواس در بیت برگ

مراحل خرید و فروش کانتنت اواس در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش کانتنت اواس

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه کانتنت اواس یا ریال

در فرایند خرید و فروش کانتنت اواس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Contentos در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید کانتنت اواس

خرید کانتنت اواس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول کانتنت اواس

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت کانتنت اواس


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول کانتنت اواس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول کانتنت اواس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید کانتنت اواس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Contentos در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش کانتنت اواس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال کانتنت اواس و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش کانتنت اواس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار کانتنت اواس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس کانتنت اواس بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس کانتنت اواس بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Contentos در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش کانتنت اواس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش کانتنت اواس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره کانتنت اواس

کانت او اس چیست؟

کانتنت او اس با نماد COS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP2 بر بستر بلاکچین BNB قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری COS کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز COS را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا COS بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، COS بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.