51.45 تتر -3.471٪
 • خرید:
  1,713,285 تومان
 • فروش:
  1,687,560 تومان
 • حجم بازار:
  260,223,183,000 تومان
 • آخرین قیمت:
  51.45 تتر
 • بالاترین :
  51.450000 تتر
 • پایین‌ترین :
  51.450000 تتر
 • آخرین قیمت:
  51.45 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,300 تومان
کپی شد.

 کامپوند چیست؟ آموزش خرید و فروش کامپوند

درباره کامپوند کامپوند چیست؟

کامپوند با نماد COMP یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.Compound یک پروتکل وام دهی DeFi است که به کاربران اجازه می دهد با واریز آنها به یکی از چندین استخر پشتیبانی شده توسط این سیستم عامل ، به سود ارزهای رمزپایه شده خود سود کسب کنند.برای خرید و فروش کامپوند کلیک کنید

تاریخچه قیمت کامپوند

نمودار لحظه ای

خرید و فروش کامپوند در بیت برگ

مراحل خرید و فروش کامپوند در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش کامپوند

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه کامپوند یا ریال

در فرایند خرید و فروش کامپوند چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Compound در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید کامپوند

خرید کامپوند در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول کامپوند

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت کامپوند


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول کامپوند خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول کامپوند به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید کامپوند احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Compound در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش کامپوند در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال کامپوند و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش کامپوند در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار کامپوند مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس کامپوند بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس کامپوند بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Compound در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش کامپوند مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش کامپوند به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره کامپوند

بهترین کیف پول برای نگهداری COMP کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز COMP را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا COMP بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، COMP بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.