خرید ارز دیجیتال Zurrency | فروش ارز دیجیتال زارنسی | قیمت ZURR

زارنسی

ZURR - Zurrency
2.679تتر
0.11%

قیمت زارنسی

155,649تومان
(27,414)

حجم معاملات زارنسی

1,518,115,351تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
156,579تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
154,546تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره زارنسی

ZURR با نماد ZURR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید زارنسی

ارز دیجیتال زارنسی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید زارنسی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید زارنسی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید زارنسی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید زارنسی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه زارنسی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش زارنسی

فروش زارنسی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش زارنسی، مقدار زارنسی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش زارنسی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش زارنسی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل زارنسی

خرید و فروش زارنسی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید زارنسی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل زارنسی به تتر، نیاز نیست که ابتدا زارنسی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، زارنسی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل زارنسی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول زارنسی

برای ذخیره زارنسی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از زارنسی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری زارنسی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی زارنسی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری زارنسی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه زارنسی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت زارنسی

قیمت زارنسی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی زارنسی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت زارنسی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه زارنسی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت زارنسی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت زارنسی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی زارنسی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023