خرید و فروش ارز دیجیتال ZINU | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال زامبی اینو Zombie Inu

زامبی اینو

ZINU - Zombie Inu
0.000713تتر
3.859%

قیمت زامبی اینو

41.43692تومان
(26,785)

حجم معاملات زامبی اینو

2,654,169,208تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
53.1034تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
37.13171تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره زامبی اینو

زامبی اینو یک میم کوین ارز دیجیتال با تم زامبی است. شخصیت زامبی اینو می‌داند که چطور با انسان‌ها ارتباط برقرار کند و از طرف دیگر توانایی مبارزه با شیطان را نیز دارد. میم کوین زامبی اینو یک موجود شجاع و قوی است و سرمایه‌گذاران و هولدرهای آن قرار است به زامبی اینو کمک کنند تا بتوانند در مبارزات خود پیروز شود. سازندگان ارز دیجیتال Zombie Inu با طرح این داستان و شخصیت دادن به توکن خود، قصد دارند آن را به یک کاراکتر تبدیل کنند تا بتواند در پلتفرم‌های مختلف بازی و سرگرمی و همچنین کالکشن‌های ان اف تی مورد استفاده قرار بگیرد. توکن بومی این ارز دیجیتال با نماد ZINU معامله می‌شود و روی بلاک چین‌های اتریوم و بایننس اسمارت چین قرار دارد. این توکن برای کاربردهای زیادی به وجود آمده است تا بتواند وارد دنیای بازی شود. هولدرهای توکن ZINU می‌توانند به دارایی‌های دیجیتالی و فیزیکی زیادی دسترسی داشته باشند و به عضویت کامیونیتی‌های مختلفی در فضای ارزهای دیجیتال دربیایند.

خرید زامبی اینو

ارز دیجیتال زامبی اینو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید زامبی اینو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید زامبی اینو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید زامبی اینو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید زامبی اینو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه زامبی اینو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش زامبی اینو

فروش زامبی اینو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش زامبی اینو، مقدار زامبی اینو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش زامبی اینو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش زامبی اینو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل زامبی اینو

خرید و فروش زامبی اینو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید زامبی اینو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل زامبی اینو به تتر، نیاز نیست که ابتدا زامبی اینو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، زامبی اینو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل زامبی اینو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول زامبی اینو

برای ذخیره زامبی اینو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از زامبی اینو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری زامبی اینو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی زامبی اینو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری زامبی اینو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه زامبی اینو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت زامبی اینو

قیمت زامبی اینو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی زامبی اینو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت زامبی اینو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه زامبی اینو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت زامبی اینو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت زامبی اینو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی زامبی اینو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023