قیمت روز و خرید زیگنالی ZIG | فروش Zignaly | انتقال فوری ZIG

زیگنالی

ZIG - Zignaly
0.12922تتر
8.12%

قیمت زیگنالی

7,339.696تومان
(28,847)

حجم معاملات زیگنالی

22,855,767,912تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,582.8تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,763.176تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره زیگنالی

ارز دیجیتال زیگنالی با نماد ZIG رمز ارز بومی یک پلتفرم مدیریت دارایی‌های دیجیتال به همین نام است. کاربران زیگنالی می‌توانند طبق یک توافق‌نامه روی موفق‌ترین معامله‌گران و مدیران سرمایه در دنیا سرمایه‌گذاری کنند. در حال حاضر، بسیاری از سودآورترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری تنها برای موسسات مالی و افراد بسیار ثروتمند قابل دسترسی است. زیگنالی می‌خواهد با کمک فناوری بلاک چین این نابرابری را از بین ببرد و تضمین کند که تمام مردم به موفق‌ترین استراتژی‌های معاملاتی و محصولات سرمایه‌گذاری دسترسی دارند. از ارز دیجیتال ZIG برای پرداخت کارمزد خدمات مختلف، تخفیف در کارمزد معاملات و توافق‌نامه‌ها، مشارکت در خزانه Zignaly و امکانات دیگر استفاده کنید. رمز ارز ZIG روی شبکه اتریوم قرار دارد و یک ارز ضد تورمی است که سقف عرصه خود را به ۲ میلیارد توکن محدود کرده است.

قیمت ارز دیجیتال ZIG

ارز دیجیتال Zignaly در آوریل ۲۰۲۱ با قیمت ۰.۰۹۱ دلار به بازار کریپتو عرضه شد. زیگنالی ZIG ظرف یک ماه ۶۰ درصد از ارزش خود را از دست داد و به قیمت ۰.۰۳۶۹۹ دلار رسید. در چهار ماه بعد از آن، قیمت ارز دیجیتال ZIG در همین حوالی نوسان داشت. قیمت زیگنالی در ۲۱ نوامبر ۲۰۲۱ افزایشی شد و با صعودی سریع در ۳۰ نوامبر به قیمت ۰.۱۷۷۷ دلار رسید. پس از بازگشت به زیر قیمت اولیه، زیگنالی این بار تا سطح ۰.۱۶ دلار رشد کرد و سپس روندی نزولی را آغاز کرد که تا اوسط سال ۲۰۲۲ ادامه داشت. ارز دیجیتال زیگنالی هنوز نتوانسته از محدوده قرمز نمودار قیمت خود خارج شود. بالاترین و پایین‌ترین قیمت ارز دیجیتال ZIG به ترتیب ۰.۰۲۱۲۹ و ۰.۰۰۵۷۳۸ دلار است.

خرید زیگنالی

ارز دیجیتال زیگنالی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید زیگنالی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید زیگنالی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید زیگنالی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید زیگنالی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه زیگنالی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش زیگنالی

فروش زیگنالی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش زیگنالی، مقدار زیگنالی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش زیگنالی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش زیگنالی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل زیگنالی

خرید و فروش زیگنالی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید زیگنالی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل زیگنالی به تتر، نیاز نیست که ابتدا زیگنالی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، زیگنالی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل زیگنالی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول زیگنالی

برای ذخیره زیگنالی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از زیگنالی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری زیگنالی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی زیگنالی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری زیگنالی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه زیگنالی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت زیگنالی

قیمت زیگنالی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی زیگنالی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت زیگنالی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه زیگنالی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت زیگنالی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت زیگنالی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی زیگنالی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023