خرید سریع و امن زبک پروتکل ZBC | فروش و قیمت لحظه‌ای ارز Zebec Protocol

زبک پروتکل

ZBC - Zebec Protocol
0.033221تتر
0.738%

قیمت زبک پروتکل

1,910.207تومان
(25,083)

حجم معاملات زبک پروتکل

147,138,251,051تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,936.197تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,797.392تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره زبک پروتکل

ارز دیجیتال زبک پروتکل با نماد ZBC رمز ارز بومی یک پروژه دیفای به نام Zebec Protocol است که پرداخت‌های فوری و مداوم را امکان‌پذیر می‌کند. این پلتفرم که روی بلاک چین سولانا ساخته شده است خدمات پرداخت، واریز حقوق و سرمایه‌گذاری را در اختیار انواع سازمان‌ها و موسسات قرار می‌دهد. پرداخت‌های زبک پروتکل می‌تواند با چندین استیبل کوین مختلف از جمله USDC انجام شود. زبک خدمات دیگری مثل کشت سود (ییلد فارمینگ) و Money Streaming دارد. با کمک تکنولوژی Money Streaming در زبک پروتکل، افراد می‌توانند حقوق‌های خود را نه به صورت ماهانه بلکه به شکل روزانه یا ساعتی دریافت کنند. این پرداخت‌ها کارمزد اندکی دارد و می‌تواند نقدینگی طرف‌های دریافت‌کننده را افزایش دهد. ارز دیجیتال ZBC توکن کاربردی و حاکمیتی Zebec Protocol است. مجموع عرضه آن به ۱۰ میلیارد توکن محدود شده است که قرار است ظرف سه سال عرضه شود. همچنین، این پروتکل یک سیاست باخرید و توکن سوزی دارد که برای کنترل تعداد توکن‌های در گردش طراحی شده است. 

قیمت ارز دیجیتال ZBC

ورود ارز دیجیتال زبک پروتکل ZBC به بازار در ۱۶ مارس ۲۰۲۲ با موفقیت همراه بود. قیمت ZBC در زمان عرضه ۰.۰۲۸ دلار بود اما تا پایان ماه به ۰.۰۳۹ دلار رسید. زبک پروتکل ZBC توانست این روند صعودی را تا اواسط ماه بعد ادامه دهد و در ۱۳ آوریل به قیمت ۰.۰۵۲ دلار سعود کرد. ارز دیجیتال ZBC نتوانست ارزش خود را حفظ کند و قیمت آن تا اوایل ماه بعد تا ۰.۰۱ دلار افت کرد. در ۲۳ آگوست  قیمت ZBC به ۰.۰۳۶ دلار صعود کرد اما دو روز بعد به محدوده قرمز رنگ نمودار خود سقوط کرد. پایین‌ترین قیمت ارز دیجیتال زبک پروتکل ۰.۰۰۸۲ دلار است که در ۱۴ نوامبر سال ۲۰۲۲ ثبت شد.

خرید زبک پروتکل

ارز دیجیتال زبک پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید زبک پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید زبک پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید زبک پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید زبک پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه زبک پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش زبک پروتکل

فروش زبک پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش زبک پروتکل، مقدار زبک پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش زبک پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش زبک پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل زبک پروتکل

خرید و فروش زبک پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید زبک پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل زبک پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا زبک پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، زبک پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل زبک پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول زبک پروتکل

برای ذخیره زبک پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از زبک پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری زبک پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی زبک پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری زبک پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه زبک پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت زبک پروتکل

قیمت زبک پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی زبک پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت زبک پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه زبک پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت زبک پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت زبک پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی زبک پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023