خرید زامیو ZAM | فروش ارز دیجیتال Zamio به همراه قیمت لحظه‌ای

زامیو

ZAM - Zamio
0.000767تتر
2.54%

قیمت زامیو

44.5627تومان
(27,640)

حجم معاملات زامیو

1,929,017,687تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
46.3057تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
44.2722تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره زامیو

ارز دیجیتال ZAM توکن بومی یک اکوسیستم هایبرید به نام ZAMIO یا Zam.io است که هم خدمات مالی متمرکز (سیفای) و هم خدمات مالی غیر متمرکز (دیفای) را ارائه می‌دهد. هدف زامیو این است که سرمایه‌های بزرگ  را به بلاک چین منتقل کند و انتقال مردم به اقتصاد جدید و بدون واسطه را تسریع کند. اکوسیستم زامیو به سرمایه ‌گذاران اوراق بهادار این امکان را می‌دهد که سبد سهام خود را به بازار رمزارزها گسترش دهند و برای این کار از یک پروتکل استفاده می‌کند که با وثیقه سهام به کاربران وام‌های استیبل کوینی می‌دهد. اکوسیستم زامیو شامل یک کیف پول مخصوص امور مالی متمرکز و غیر متمرکز به نام زام‌ والت (ZamWallet) است که به کاربران اجازه می‌دهد بیش از ۲۰۰ دارایی رمزارزی را ذخیره، خرید، فروش و مدیریت کنند و قابلیت‌های امور مالی متمرکز و غیر متمرکز را در یک کیف پول یکپارچه ادغام کنند. همچنین، زام‌ والت یک سبد سرمایه‌ گذاری را که توسط معامله‌گران با تجربه ساخته شده است، ارائه می‌دهد. زامیو zam که توکن کاربردی این اکوسیستم است برای پرداخت تراکنش‌ها، کارمزدها، انتقال بین‌المللی، حاکمیت و سایر موارد استفاده می‌شود. ارز دیجیتال zamio یک توکن ERC20 با مجموع عرضه ۸۸۸,۸۸۸,۸۸۸ توکن است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال zam در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۲ حدودا ۰.۴۹ دلار بود.

خرید زامیو

ارز دیجیتال زامیو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید زامیو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید زامیو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید زامیو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید زامیو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه زامیو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش زامیو

فروش زامیو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش زامیو، مقدار زامیو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش زامیو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش زامیو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل زامیو

خرید و فروش زامیو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید زامیو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل زامیو به تتر، نیاز نیست که ابتدا زامیو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، زامیو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل زامیو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول زامیو

برای ذخیره زامیو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از زامیو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری زامیو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی زامیو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری زامیو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه زامیو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت زامیو

قیمت زامیو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی زامیو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت زامیو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه زامیو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت زامیو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت زامیو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی زامیو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023