خرید ارز دیجیتال YIN Finance | فروش ارز دیجیتال YIN Finance | قیمت لحظه‌ای YIN Finance

وای آی ان فایننس

YIN - YIN Finance
0.01885تتر
6.822%

قیمت خرید وای آی ان فایننس

قیمت فروش وای آی ان فایننس

982.085تومان
972.66تومان
(4,790)

حجم معاملات وای آی ان فایننس

2,115,922,892تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,060.235تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
982.085تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وای آی ان فایننس

YIN با نماد YIN یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید وای آی ان فایننس

ارز دیجیتال وای آی ان فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وای آی ان فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وای آی ان فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وای آی ان فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وای آی ان فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وای آی ان فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وای آی ان فایننس

فروش وای آی ان فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وای آی ان فایننس، مقدار وای آی ان فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وای آی ان فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وای آی ان فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وای آی ان فایننس

خرید و فروش وای آی ان فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وای آی ان فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وای آی ان فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا وای آی ان فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وای آی ان فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وای آی ان فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وای آی ان فایننس

برای ذخیره وای آی ان فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وای آی ان فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وای آی ان فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وای آی ان فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وای آی ان فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وای آی ان فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وای آی ان فایننس

قیمت وای آی ان فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وای آی ان فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وای آی ان فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وای آی ان فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وای آی ان فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وای آی ان فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وای آی ان فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023