خرید ایکس رایز XRISE | فروش ارز دیجیتال XRISE به همراه قیمت لحظه‌ای

ایکس رایز

XRISE - XRISE
0تتر
0.12%

قیمت ایکس رایز

0.004656تومان
(7,948)

حجم معاملات ایکس رایز

937,571تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.004662تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.004656تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایکس رایز

XRISE یک توکن انفجاری مبتنی بر مِم است که با هدف کاربردی بودن و ماندگاری واقعی ساخته شده است. این توکن ترکیبی نوآورانه، بخشی میم کوین و بخشی توکن کاربردی، پیشگام در جنبش نوظهور MemeFi است.

XRISE پیشرو جنبش MemeFi است و هدفش ایجاد یک اکوسیستم مالی غیرمتمرکز سرگرم‌کننده، سودآور و فراگیر است. این جنبش پتانسیل بالایی برای جذب مخاطبان جدید و گسترش نفوذ دنیای بلاکچین دارد.

خرید ایکس رایز

ارز دیجیتال ایکس رایز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایکس رایز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایکس رایز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایکس رایز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایکس رایز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایکس رایز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایکس رایز

فروش ایکس رایز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایکس رایز، مقدار ایکس رایز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایکس رایز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایکس رایز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایکس رایز

خرید و فروش ایکس رایز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایکس رایز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایکس رایز به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایکس رایز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایکس رایز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایکس رایز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایکس رایز

برای ذخیره ایکس رایز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایکس رایز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایکس رایز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایکس رایز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایکس رایز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایکس رایز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایکس رایز

قیمت ایکس رایز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایکس رایز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایکس رایز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایکس رایز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایکس رایز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایکس رایز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایکس رایز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023