خرید ایکسمس XMS2023 | فروش ارز دیجیتال XMS2023 به همراه قیمت لحظه‌ای

ایکسمس ۲۰۲۳

XMS2023 - XMS2023
0تتر
0%

قیمت ایکسمس ۲۰۲۳

0تومان
(9,967)

حجم معاملات ایکسمس ۲۰۲۳

1,342,796تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایکسمس ۲۰۲۳

XMS2023 یک میم کوین اسمارت چین BNB است. این ارز دیجیتال که بر اساس فرهنگ محبوب و شوخی‌های اینترنتی شکل گرفته، بر روی بلاک چین Binance Smart Chain (BSC) عرضه شده است. هدف اصلی XMS2023 ایجاد یک جامعه پویا و فعال از طرفداران و سرمایه‌گذاران است که با استفاده از خلاقیت و طنز، به گسترش و ترویج این سکه می‌پردازند. با تکیه بر قابلیت‌های زنجیره هوشمند BNB، این سکه میم قصد دارد سرعت بالای تراکنش و هزینه‌های پایین را برای کاربران خود فراهم آورد. علاوه بر این، XMS2023 امیدوار است که با ارائه رویکردهای نوآورانه در زمینه توسعه ارزهای دیجیتال، جایگاه خود را در بازار ارزهای رمزپایه تثبیت کند. این سکه با ایجاد فرصت‌هایی برای سرگرمی و سودآوری، تلاش می‌کند تا جذابیت خاصی برای سرمایه‌گذاران و کاربران در عرصه ارزهای دیجیتال ایجاد کند.

خرید ایکسمس ۲۰۲۳

ارز دیجیتال ایکسمس ۲۰۲۳ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایکسمس ۲۰۲۳ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایکسمس ۲۰۲۳ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایکسمس ۲۰۲۳ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایکسمس ۲۰۲۳ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایکسمس ۲۰۲۳ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایکسمس ۲۰۲۳

فروش ایکسمس ۲۰۲۳ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایکسمس ۲۰۲۳، مقدار ایکسمس ۲۰۲۳ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایکسمس ۲۰۲۳ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایکسمس ۲۰۲۳ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایکسمس ۲۰۲۳

خرید و فروش ایکسمس ۲۰۲۳ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایکسمس ۲۰۲۳ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایکسمس ۲۰۲۳ به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایکسمس ۲۰۲۳ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایکسمس ۲۰۲۳ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایکسمس ۲۰۲۳ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایکسمس ۲۰۲۳

برای ذخیره ایکسمس ۲۰۲۳، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایکسمس ۲۰۲۳ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایکسمس ۲۰۲۳ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایکسمس ۲۰۲۳ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایکسمس ۲۰۲۳ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایکسمس ۲۰۲۳ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایکسمس ۲۰۲۳

قیمت ایکسمس ۲۰۲۳ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایکسمس ۲۰۲۳ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایکسمس ۲۰۲۳، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایکسمس ۲۰۲۳ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایکسمس ۲۰۲۳ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایکسمس ۲۰۲۳ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایکسمس ۲۰۲۳ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023