فروش و خرید ایکس مکس XMX | نگهداری و انتقال ارز دیجیتال XMAX

ایکس مکس

XMX - XMax
0.00001تتر
14.24%

قیمت ایکس مکس

0.578213تومان
(27,282)

حجم معاملات ایکس مکس

1,517,214,238تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.678379تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.571276تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایکس مکس

ارز دیجیتال ایکس مکس Xmax با نماد XMX رمز ارز بومی یک پروژه استخراج بیت کوین است که در اواخر سال ۲۰۱۷ در سنگاپور راه‌اندازی شد. کاری که پروژه ایکس مکس انجام می‌دهد مدیریت ماینرهای بیت کوین برای شرکای پروژه است. به عبارت دیگر تیم پروژه ایکس مکس اپلیکیشن‌هایی برای مدیریت خرید، لجستیک، میزبانی تجهیزات و مدیریت ماینرهای سیار ارائه می‌کند. این اپلیکیشن‌‌ها در اختیارکاربران ایکس مکس قرار می‌گیرد و تیم پروژه بسیاری از ماینرهای آنها در آسیا را مدیریت می‌کند. هدف کوتاه‌مدت ایکس مکس این است که ۵٪ از مجموع قدرت استخراج بیت کوین را به دست بیاورد. این پروژه در نهایت تلاش دارد که اکوسیستمی با حاکمیت شفاف و کاملاْ غیر متمرکز داشته باشد که به همه طرفین به یکسان سود برساند. ارز دیجیتال ایکس مکس در سال ۲۰۱۸ روی بلاک چین اتریوم راه‌اندازی شد و از استاندارد ERC-20 پیروی می‌کند. مجموع عرضه رمز ارز ایکس مکس ۳۰ میلیارد توکن است. این ارز دیجیتال سقف عرضه ندارد و در حال حاضر بیش از ۲۸ میلیارد توکن آن در گردش است.

 

 

 

قیمت ارز دیجیتال XMX

قیمت رمز ارز ایکس مکس XMX در ابتدای ورود به بازار ۰.۰۰۳۰ دلار بود. ایکس مکس XMX بلافاصله شروع به اصلاح قیمت کرد و تا سطح ۰.۰۰۰۱۲۶۳ کاهش یافت. حدود یک سال بعد از عرضه به بازار قیمت ارز دیجیتال XMX با شیب تندی رو به افزایش گذاشت و با رسیدن به قیمت ۰.۰۰۶۴۳۷۶ دلار بالاترین قیمت تاریخ خود را ثبت کرد. از این نقطه به بعد، قیمت ایکس مکس دوباره رو به کاهش گذاشت. پایین‌ترین قیمت ارز دیجیتال ایکس مکس ۰.۰۰۰۰۰۶۸ دلار است که در دسامبر سال ۲۰۲۲ ثبت شد.

 

خرید ایکس مکس

ارز دیجیتال ایکس مکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایکس مکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایکس مکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایکس مکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایکس مکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایکس مکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایکس مکس

فروش ایکس مکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایکس مکس، مقدار ایکس مکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایکس مکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایکس مکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایکس مکس

خرید و فروش ایکس مکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایکس مکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایکس مکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایکس مکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایکس مکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایکس مکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایکس مکس

برای ذخیره ایکس مکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایکس مکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایکس مکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایکس مکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایکس مکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایکس مکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایکس مکس

قیمت ایکس مکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایکس مکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایکس مکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایکس مکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایکس مکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایکس مکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایکس مکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ایکس مکس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ایکس مکس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023