خرید سریع و فروش آسان XI | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال ایکس آی توکن Xi Token

ایکس آی توکن

XI - Xi Token
0.002999تتر
2.15%

قیمت ایکس آی توکن

173.3422تومان
(24,819)

حجم معاملات ایکس آی توکن

187,213,435تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
208.1378تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
173.3422تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایکس آی توکن

ارز دیجیتال Xi یک راه حل و پروتکل فناوری دفتر کل توزیع شده است که به عنوان یک پلتفرم فیزیکی تمرکز آن روی زیرساخت‌های فضایی است. هدف اصلی آن استفاده از زیرساخت‌های فضایی برای نمایش داده‌های بصری و گزارش داده‌های فیزیکی است. پروتکل Xi یک ابرکامپیوتر غیرمتمرکز را از طریق Cascade Computing برای Eventually Correct Metaoracles فراهم می‌کند. پروتکل Xi منحصر به فرد است و یک ابر رایانه غیرمتمرکز را از طریق Cascade Computing پیاده سازی می‌کند که به ایجاد اجماع توزیع شده چند عاملی کمک می‌کند. این اجماع توزیع‌شده چند عاملی را با پیاده‌سازی مراحل متوالی ضد حملات سیبیل و محاسباتی با استفاده از استیک XI و اسکیمای اوراکل commit-reveal برون‌سپاری می‌کند.

خرید ایکس آی توکن

ارز دیجیتال ایکس آی توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایکس آی توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایکس آی توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایکس آی توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایکس آی توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایکس آی توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایکس آی توکن

فروش ایکس آی توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایکس آی توکن، مقدار ایکس آی توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایکس آی توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایکس آی توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایکس آی توکن

خرید و فروش ایکس آی توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایکس آی توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایکس آی توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایکس آی توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایکس آی توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایکس آی توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایکس آی توکن

برای ذخیره ایکس آی توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایکس آی توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایکس آی توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایکس آی توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایکس آی توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایکس آی توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایکس آی توکن

قیمت ایکس آی توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایکس آی توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایکس آی توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایکس آی توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایکس آی توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایکس آی توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایکس آی توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023