نگهداری ارز دیجیتال  GXE | فروش و خرید ارز دیجیتال زنو گاورننس Xeno Governance با قیمت لحظه‌ای

زنو گاورننس

GXE - Xeno Governance
0.013168تتر
1.87%

قیمت زنو گاورننس

786.1296تومان
(27,151)

حجم معاملات زنو گاورننس

2,528,258,192تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
820.6959تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
754.9065تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره زنو گاورننس

پراجکت زنو یک بازی تاکتیکی و مبارزه‌ای است که با ترکیب گیم فای، بازی‌های الکترونیکی و سرگرمی به وجود آمده است. بازیکنان با بازی کردن آن می‌توانند پول دربیاورند و سرگرم شوند. برای ورود به بازی، کاربران باید ابتدا ان اف تی موجودات بازی را که به XENO شناخته می‌شوند داشته باشند. با داشتن این ان اف تی امکان داشتن توکن‌ها و شرکت در مبارزات نیز وجود دارد. هرچه بازیکنان بتوانند مبارزات بیشتری را برنده شوند، توکن بیشتری نیز جمع‌آوری می‌کنند. توکن حاکمیتی XENO Governance با نماد GXE معامله می‌شود. این توکن دارای محدودیت عرضه ۶ میلیارد عددی است و توکنومیک آن به شکل زیر است:

  • ۳۹ درصد از توکن GXE به بازی و کسب درآمد در آن اختصاص دارد.
  • ۲۰ درصد به اکوسیستم داده می‌شود.
  • ۲۰ درصد به تیم توسعه دهنده
  • ۱۰ درصد برای توسعه پلتفرم در نظر گرفته می‌شود
  • ۴ درصد برای مارکتینگ
  • ۶ درصد برای شرکای استراتژیک

 

خرید زنو گاورننس

ارز دیجیتال زنو گاورننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید زنو گاورننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید زنو گاورننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید زنو گاورننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید زنو گاورننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه زنو گاورننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش زنو گاورننس

فروش زنو گاورننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش زنو گاورننس، مقدار زنو گاورننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش زنو گاورننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش زنو گاورننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل زنو گاورننس

خرید و فروش زنو گاورننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید زنو گاورننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل زنو گاورننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا زنو گاورننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، زنو گاورننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل زنو گاورننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول زنو گاورننس

برای ذخیره زنو گاورننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از زنو گاورننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری زنو گاورننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی زنو گاورننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری زنو گاورننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه زنو گاورننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت زنو گاورننس

قیمت زنو گاورننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی زنو گاورننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت زنو گاورننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه زنو گاورننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت زنو گاورننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت زنو گاورننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی زنو گاورننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023